В Южному анонсували заходи, які відбудуться цього тижня в ПК «Дружба»

Информ-панорама

В цю суботу, 2 березня, о 14:00 жителів Южненської громади запрошують на поетичну зустріч, яка проходитиме під назвою «Вірші, написані війною». Захід відбудеться в Палаці культури «Дружба» (третій поверх). Вхід вільний.

«Авторське читання поезії южненськими авторами та презентація збірки «Не вигадана історія. Маріупольський щоденник» Анжели Білодід. Українські пісні під гітару та жива розмова у теплому колі однодумців», – говориться в повідомленні на сторінці ПК «Дружба» у Facebook.

В ПК також запланована відкрита інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». Вона відбудеться в цю п’ятницю, 1 березня, в малій залі Палацу культури. Склад команди – до шести людей. Гра благодійна, тому мінімальний донат з команди за участь складає 500 гривень. Всі зібрані в цей день кошти будуть долучені до збору на автівку для бійців 67-го окремого стрілецького батальйону. Реєстрація обов’язкова (до 29 лютого включно) за номером телефону: 073 76 46 414.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному анонсували заходи, які відбудуться цього тижня в ПК «Дружба»

  1. Наш Дворец Культуры за несколько лет незаметно превратится в хуторской клуб

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.