В Южненській ОТГ до Дня захисту дітей окремій категорії виплатять грошову допомогу

Информ-панорама

В Южненській громаді продовжує реалізовуватись міська Програма соціального захисту окремих категорій населення. Одним з її напрямків є відзначення пам’ятних дат,  зокрема, 1 червня (Міжнародний день захисту дітей), у вигляді надання з місцевого бюджету одноразової матеріальної допомоги:

  • дітям до 18 років з багатодітних родин (500 гривень на кожну дитину);
  • дітям загиблих військовослужбовців, які брали участь у АТО або ООС (1 тисяча гривень).

Так, відповідно до цієї Програми, цьогоріч отримають одноразову допомогу 197 багатодітних сімей, де виховується 610 дітей на загальну суму 305 тисяч гривень, а також дві сім’ї загиблих військовослужбовців на двох дітей на загальну суму 2 тисячі гривень. Про це 29 травня повідомила начальниця управління соціальної політики Наталя Монастирська на сторінці Южненської міськради в Facebook.

Зазначається, що відповідно до рішення міськради від 7 березня 2023 року «Про затвердження Програми щодо відзначення, заохочення та вшанування пам’яті громадян, яким присвоєно звання «Почесний громадянин Южненської міської територіальної громади» та нагороджених Почесною відзнакою «За заслуги перед Южненською ОТГ», одним з заходів програми є щомісячна виплата неповнолітнім дітям (до досягнення ними 18-річного віку) загиблих (померлих) військовослужбовців ЗСУ, нагороджених після 24 лютого 2022 року посмертно Почесною відзнакою.

«Починаючи з 1 січня 2023 року розмір щомісячної виплати становить 5 тисяч гривень на одну дитину (до досягнення нею 18-річного віку). Станом на 1 травня цього року на обліку перебуває 11 дітей вказаної категорії. За п’ять місяців 2023 року загальна сума виплат становить 275 тисяч гривень», – зазначила Наталя Монастирська.

наталя монастирська

Фото: архів.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южненській ОТГ до Дня захисту дітей окремій категорії виплатять грошову допомогу

  1. Хто захистить южненських дітей від мови вбивць щоб вони виросли громадянами України, а не рашистами?Немилосердні вчителі та тупі батьки разом калічать їх.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.