В Южненській міськраді затвердити графік прийому громадян посадовцями

Информ-панорама

Згідно з розпорядженням Южненського міського голови, на цей рік затверджений графік особистого прийому громадян очільником нашої громади Володимиром Новацьким, секретарем міськради Ігорем Чугунниковим та керівниками виконавчих органів. Відповідне розпорядження з графіком прийому жителів Южненської ОТГ оприлюднено на сайті міськради. Люди можуть звернутись до посадовців з проблемних питань та за консультацією за адресою виконкому: проспект Григорівського десанту, 18. Прийом проводитиметься з 15:00 до 17:30 в кабінеті № 136 (перший поверх) за умови попереднього запису в кабінеті № 126  або за номером телефону: (04842) 3-30-07.

Графік прийому:

  • Міський голова Володимир Новацький та керуючий справами виконкому Владислав Терещенко здійснюватимуть прийом громадян в 1-й понеділок місяця;
  • Секретар міськради Ігор Чугунников прийматиме в 1-й вівторок місяця;
  • Заступник міського голови – начальник управління правового забезпечення та взаємодії з державними органами Леонід Нейков проводитиме прийом в 2-й понеділок місяця;
  • Заступник міського голови – начальник управління ЖКГ Андрій Шестов – в 3-й понеділок місяця;
  • Заступниця міського голови – начальниця фінансового управління Альона Прохорова прийматиме в 2-й вівторок місяця;
  • Заступниця міського голови – начальниця управління освіти Олена Баранецька – в 4-й понеділок місяця;
  • Начальники управлінь, голова фонду комунального майна, начальниця служби у справах дітей, начальник відділу надання адміністративних послуг, завідувачка сектору з розподілу та реалізації житла ведуть прийом щовівторка та щочетверга з 15:00 до 17:30.

Особистий прийом громадян, яким присвоєно звання «Герой України»; нагороджених орденом Героїв Небесної Сотні; яким присвоєно звання Герой Радянського Союзу та Герой Соціалістичної Праці; інших осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; осіб з інвалідністю внаслідок війни; жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»; учасників бойових дій проводиться першочергово.           

Нагадаємо, міський голова після тривалої паузи відновив прийом громадян у жовтні минулого року. З початку введення воєнного стану в Южненській міськраді він був призупинений.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.