В дитсадки Южненської ОТГ передали набори від UNICEF для розвитку дітей

Информ-панорама

Заклади дошкільної освіти 53-х громад в усіх районах Одеської області отримали 300 наборів для раннього розвитку дітей від Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine. Такі ж набори Департамент освіти і науки Одеської обласної військової адміністрації передав і для дошкільнят Южненської ОТГ. Про це повідомили в Координаційно-гуманітарному штабі нашої громади. До комплектів увійшли приладдя для малювання, настільні ігри, м’які іграшки, м’ячі та інші корисні речі, які можуть бути використані, зокрема, для організації дозвілля під час перебування дітей в укритті та на свіжому повітрі. Один комплект розрахований на 50 вихованців. Ці набори виготовлені у 2009 році для дітей, що пережили надзвичайні ситуації і з того часу їх використовує UNICEF (Дитячий фонд ООН), як спосіб підтримати права меленьких діток на гру.

Як повідомили у пресслужбі Одеської ОВА, в першу чергу навчальне приладдя передали в ті дитячі садки, які відновили свою діяльність в очному форматі (де є чергові групи), а також закладам з контингентом дітей понад 80-100. За словами голови Одеської ОВА Максима Марченка, в рамках співпраці з UNICEF Ukraine поступово всі заклади дошкільної освіти Одеської області отримають розвивальні матеріали для дітей.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.