Суд арештував підозрюваного у зґвалтуванні хлопчика в Южному

Информ-панорама

Суд взяв під варту без права на заставу підозрюваного у насильницькому задоволенні статевої пристрасті неприродним способом, вчиненого стосовно 8-річного хлопчика. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Одеської області, передає УНН.
«За клопотанням Комінтернівської місцевої прокуратури 2 жовтня судом взято під варту без права на заставу підозрюваного у насильницькому задоволенні статевої пристрасті неприродним способом, вчиненого стосовно 8-річного хлопчика», – йдеться в повідомленні.
Як було встановлено, скориставшись тим, що хлопчик залишився без нагляду, зловмисник повів його до багатоповерхового будинку, у якому мешкав. Піднявся з ним на технічний поверх у ліфтову. Там протягом кількох годин бив хлопчика та вступав з ним у статеві зносини. Зранку ґвалтівник втік до іншого населеного пункту. Протягом декількох годин його викрила і затримала поліція.
Крім того, мати малолітнього нещодавно притягалась до адміністративної відповідальності за систематичне невиконання своїх обов’язків по вихованню сина. Наразі вирішується питання про позбавлення її батьківських прав. Хлопчика тимчасово влаштували до медзакладу для лікування та подальшої реабілітації.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Добавить комментарий

Не пишите глупости, пожалуйста.