Школярі з Южного стали учасниками Всеукраїнської акції «Happy Мяу для Мурчика»

Информ-панорама

Учні ліцею №1 зібрали допомогу (корм, крупи, іграшки) для тварин і передали її до притулку «Споріднені душі», долучившись таким чином до Всеукраїнської акції «Happy Мяу для Мурчика». Про це повідомляється на сторінці навчального закладу в Facebook. Акція тривала з 1 по 24 березня в усіх регіонах України.

«Війна принесла багато горя не лише людям, але і тваринам. Багато котів і собак були загублені, зраджені або втратили своїх господарів. Здобувачі освіти нашого закладу підтримали чотирилапих і долучилися до VII Всеукраїнської акції «Happy Мяу для Мурчика». Подарунки для тварин відправлено до притулку «Споріднені душі». Волонтерами ліцею №1 була проведена масштабна робота по розповсюдженню інформації та проведенню благодійного збору. Ми передали корм та іграшки для тваринок. Вкотре переконуємося, що діти ініціативні, небайдужі та маєте великі, добрі серця. Дякуємо всім, хто долучився до благородної справи! Давайте разом і надалі допомагати нашим пухнастим і вірним друзям», – говориться в повідомленні.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.