Розпочалося траління акваторії Чорного моря по маршруту коридору до українських портів

Информ-панорама

Мінно-тральна група зі складу ВМС Болгарії та Румунії розпочала траління акваторії Чорного моря поблизу берегів Болгарії на маршруті нового українського морського коридору. Як передає ЦТС, про це повідомив 19 жовтня керівник Моніторингової групи Інституту Чорноморських стратегічних досліджень Андрій Клименко.

“Наші чорноморські сусіди демонструють на диво стислий період від прийняття рішення про створення мінно-тральної групи до початку практичної роботи. Рішення було прийняте лише 12 жовтня під час чергового “Рамштайну”, а з 16 числа кораблі вже в морі. Спостерігаємо сім кораблів: один румунський, шість болгарських. Не обмежуються територіальним морем (12-мильна зона, “терводи”) Болгарії, а й працюють в прилеглій зоні, де як раз проходять маршрути балкерів нового українського коридору”, – додав він.

Наразі до складу мінно-тральної групи входять сім кораблів. Нагадаємо, 10 жовтня з’явилася інформація, що Туреччина, Румунія та Болгарія обговорюють створення спеціального підрозділу для очищення Чорного моря від мін, які потрапляють у їхні територіальні води через російську агресію проти України. Зазначалося, що дана ініціатива не є операцією НАТО.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Розпочалося траління акваторії Чорного моря по маршруту коридору до українських портів

    1. Рискну предположить что мы наконец узнаем кто же минировал и узнаем сколько времени это займет.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.