Ремонт укриття: в Южному озвучили, коли перша школа запрацює повноцінно

Информ-панорама

Через те, що укриття в першій школі не відповідає нормам, навчання в очному форматі там неможливе, навіть після закінчення воєнного стану. Зараз школярі цього закладу вимушені навчатися в стінах іншої школи (третьої), бо там сховище в належному стані. Проте в міськраді наголошують, що ремонт укриття в школі №1 – нагальне питання, вирішення якого тримають на контролі. Ще влітку спеціалісти обстежили всі підвальні приміщення в цьому навчальному закладі і визначили найбільш придатне, де і буде проведений ремонт. Вже завершені проєктні роботи, проєкт пройшов відповідну експертизу, наступний крок – проведення тендеру, після цього можна буде приступати до будівельних робіт. На це з бюджету планується виділити 14 млн гривень. В управлінні капітального будівництва повідомили, що об’єм робіт великий (поглиблювальні роботи, монтаж інженерних мереж тощо). Міський голова Володимир Новацький у відеозверненні на каналі Южненського телебачення в понеділок, 26 грудня, повідомив, що орієнтовно в березні 2023 року перша школа зможе повноцінно відновити роботу, тобто педагогічний колектив та учні повернуться в стіни рідного навчального закладу.

«Всі знають, що в місті є проблема з укриттям першої школи. Зараз ми над цим продовжуємо працювати, сьогодні розроблений графік ремонтів. Укриття для цього навчального закладу плануємо облаштувати весною, орієнтовно в березні школа зможе запрацювати в нормальному режимі», – озвучив Володимир Новацький.

Міський голова також доповів, що в місто продовжують приїжджати внутрішньо переміщені особи. За місяць в Южний приїхало близько 300 вимушених переселенців.

«З них біля 100 – це діти. Є вже тенденція й повернення людей в Миколаївську область, але в Южному одночасно збільшується кількість ВПО, які приїжджають до нас з Херсона. Ми (координаційний штаб) проводимо відповідну роботу з ними, думаю, з задачами, які перед нами стоять в напрямку допомоги переселенцям, ми справимося», – зазначив Володимир Новацький.

Автор фото: Roma Doma.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.