Рейтинг шкіл Одещини 2023: які місця посіли заклади освіти Южненської ОТГ

Информ-панорама

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складений рейтинг загальноосвітніх шкіл Одеської області, які посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками Національного мультипредметного тесту (НМТ) 2023 року. В якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати НМТ, отримані випускниками шкіл у поточному році. Рейтинг складено з використанням статистичних даних НМТ 2023 року, оприлюднених на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Значний вплив на цьогорічний рейтинг має пороговий бал «склав/не склав», який цьгоріч був встановлений заздалегідь і став для деяких предметів значно нижчим, ніж у попередні роки. Так, з української мови не подолали поріг «склав/не склав» лише 0,09% учасників (у 2021 році – 7,45 %), що вплинуло на рейтингові таблиці, оскільки в рейтингу враховуються учасники, які не подолали пороговий бал з предмета. Окрім того, учні низки шкіл через військові дії залишили свої регіони й продовжували навчання онлайн в інших областях України або за кордоном. Ці чинники істотно вплинули на місце конкретної школи в рейтингу закладів регіону і на місце конкретної області в рейтингу областей. 

«Зважаючи на формат тесту, умови проведення та особливості визначення результатів НМТ, порівнювати рейтинг 2023 року з рейтингами попередніх років не є доцільним. Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів НМТ, отриманих учасниками тестування з усіх предметів тесту, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи», – говориться в повідомленні освітнього ресурсу.

В таблиці вказані тільки ті школи Одещини, в яких є 10-11 класи, всього в ній 320 шкіл. Згідно з даними рейтингової таблиці, до неї увійшли п’ять шкіл Южненської громади (Новобілярська гімназія не враховувалась). Сайт Yuzhny.info проаналізував таблицю. Розповідаємо в матеріалі, як розподілилися місця серед шкіл нашої ОТГ (з-поміж 320 шкіл Одеської області). Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться за посиланням – http://osvita.ua/school/rating/65419/.

  • Найвищу сходинку серед шкіл нашої ОТГ посів Ліцей №3 «Авторська школа М.П. Гузика», загальне місце серед всіх шкіл Одещини – 30-те (рейтинговий бал – 125.3; бал НМТ – 146.4; учнів/тестів – кількість випускників, які складали НМТ, і загальна кількість тестів, що їх складали випускники, включаючи тести з результатом “не склав” – 58/174).

  • Наступним в таблиці йде Ліцей №4 імені В.Чорновола – 56 місце (рейтинговий бал – 123; бал НМТ – 144; учнів/тестів – кількість випускників, які складали НМТ, і загальна кількість тестів, що їх складали випускники, включаючи тести з результатом “не склав” – 43/126).

  • Третю сходинку серед шкіл Южненської громади займає Ліцей №1 – 66 місце (рейтинговий бал – 121.8; бал НМТ – 142.3; учнів/тестів – кількість випускників, які складали НМТ, і загальна кількість тестів, що їх складали випускники, включаючи тести з результатом “не склав” – 65/180).

  • На четвертій сходинці – Ліцей №2, який зайняв 201 загальне місце (рейтинговий бал – 113.9; бал НМТ – 133.3; учнів/тестів – кількість випускників, які складали НМТ, і загальна кількість тестів, що їх складали випускники, включаючи тести з результатом “не склав” – 40/117).

  • І на п’ятій сходинці – Сичавська школа (цьогоріч вже не набирала 10-11 класи) – 287 загальне місце (рейтинговий бал – 106.4; бал НМТ – 125; учнів/тестів – кількість випускників, які складали НМТ, і загальна кількість тестів, що їх складали випускники, включаючи тести з результатом “не склав” – 8/24).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Рейтинг шкіл Одещини 2023: які місця посіли заклади освіти Южненської ОТГ

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.