Популяризація вакцинації в Южному: експерти провели зустріч з батьками школярів

Информ-панорама

Ліцей №1 відвідала одеська регіональна команда з вакцинації в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я». Серед учкасників зустрічі – батьки школярів. Захід розпочався з представлення регіональною координаторкою Ганною Лєсніковою цілей та завдань проєкту, які заплановано втілити в нашій громаді, презентації тематичної поліграфічної продукції з подальшим її поширенням серед учасників та акцентуванням уваги присутніх на важливості інформаційного ресурсу – «Національний портал з імунізації» задля популяризації матеріалів про вакцинокеровані інфекції cеред населення громади. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook. Нагадаємо, що Южненська ОТГ в числі тих громад, що доєдналася до реалізації проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».

Експертка з вакцинації, сімейна лікарка Зоя Чорна обговорила з присутніми шляхи інфікування, симптоматику 10 вакцинокерованих інфекцій та аргументи важливості вакцинації проти них. Про рекомендовані щеплення розказала слухачам Анна Єфименко, лікарка-інтерн спеціальності «Педіатрія» дитячої міської лікарні, акцентуючи увагу на тому, що додаткові щеплення – це свідомий вибір громадян, оскільки держава покриває лише вакцинацію в межах Національного календаря щеплень.

Олена Василишина, сімейна лікарка Южненського центру первинної медико-санітарної допомоги, актуалізувала маршрут вакцинації в громаді, надала інформацію про наявність вакцин в медичному закладі, долучилася до відповідей на запитання слухачів та запросила присутніх на вакцинацію.

Проєкт «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» створено за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією PACT у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH), «Оверсіз Стратіджик Консалтінг» (OSC), Європейським інститутом політики громадського здоров’я – ЄІПГЗ та за участю шкіл громадського здоров’я університету «Темпл», університету «Дрексель» та Федерації охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/HFP), а також ГС «Коаліція за вакцинацію на підтримку».

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

9 thoughts on “Популяризація вакцинації в Южному: експерти провели зустріч з батьками школярів

  1. ‘Рекомендаційне щеплення” у статті написано. Тобто рекомендація. Рекомендації це совет, порада. Хочеш , чи не хочеш. Тому і написано , що це свідомий ВИБІР. А вибір це хочеш, чи не хочеш сам. Нема забовь’язання. Людина САМА ОБИРАЄ. Ніхто не нав’язує

  2. Лично мой опыт: трижды прививался Пфайзером, и после этого трижды болел ковидом, чуть не помер

  3. Перед тем как вакцинироваться, вспомните, что дало вам это государство и во что оно сейчас превратилось. Делайте выводы, если вам все происходящие нравится – идите и колитесь

  4. 20 с лишним лет я не болел вообще ни чем. После вакцинации в 2020 году, начал простывать. Вакцина убила мой иммунитет.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.