Поліцейський офіцер Южненської ОТГ Сергій Лис прозвітував про роботу

Информ-панорама

Депутати затвердили звіт щодо виконання заходів місцевої Програми «Поліцейський офіцер громади». Ним в березні 2022 року був призначений капітан поліції Сергій Лис (на фото), він закріплений за Новобілярським та Сичавським старостинськими округами. Також до складу території його обслуговування відноситься дачний масив, який включає в себе чотири садових товариства. Загальна кількість населення складає приблизно чотири тисячі осіб. У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні на виконання заходів, передбачених цією Програмою, кошти у місцевому бюджеті ні в 2022, ні в 2023 роках не виділялись, проте робота проводилась у всіх напрямках.

В звіті зазначається, що з моменту призначення на посаду поліцейського офіцера громади було проведено такий обсяг роботи:

 • Контроль за поведінкою осіб, які перебувають на обліку органах Наполіції задля упередження учинення ними нових адміністративних або кримінальних правопорушень (серед яких – 11 осіб раніше судимі за кримінальні правопорушення, 2 особи перебувають під адміністративним наглядом, 1 особа перебуває в категорії «формальний нагляд», 24 кривдників по домашньому насильству, 7 осіб судимі без позбавлення волі);
 • На території обслуговування на обліку в НПУ перебуває 61 особа,  яким надано дозвіл на зберігання та носіння гладкоствольної мисливської зброї, у розпорядженні яких налічується більше 120 одиниць, по яким проводиться перевірка, спрямована на дотримання правил зберігання зброї та боєприпасів до неї, а також недопущення нещасних випадків із застосування зброї;
 • Зареєстровано 328 ЄО (повідомлень від громадян, які надійшли через спецлінію «102»), з них 29 повідомлень було отримано особисто та 181 таке звернення розглянуто Сергієм Лисом;
 • Здійснення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання кримінальних та інших правопорушень, було виявлено 92 адмінправопорушення, з них 67 по лінії громадської безпеки:

  –  дрібне хуліганство – 11;

  – розпивання алкогольних напоїв або поява у громадських місцях у стані алкогольного сп’яніння – 14;

  – куріння цигарок в місцях, де це заборонено – 6;

  – вчинення домашнього насильства – 16;

  – неправдивий виклик екстрених служб – 1;

  – порушення адміністративного нагляду– 10;

  – продаж тютюнових виробів без марок акцизного збору – 2;

  – порушення правил тримання собак – 1;

  – незаконне зберігання самогону домашнього виготовлення без мети збуту – 5;

  – стрільба зі зброї в населених пунктах – 1.

  • Регулювання дорожнього руху та контроль за його дотриманням учасниками згідно із ПДР, було виявлено 25 правопорушень, з яких:

         – технічні несправності ТЗ –  2;

         – порушення користування ременями безпеки та мотошоломами – 5;

         – порушення дорожніх знаків та розмітки – 7;

         – користування попереджувальними сигналами та світловими приладами – 1;

         – відсутність документів– 5;

         – порушення вимог щодо використання номерних знаків – 1;

         – інші порушення ПДР – 2.

  Загальна сума штрафів, яка зарахована в дохід держави – 9 316 гривень.

  • На території  обслуговування протягом звітного періоду поліцейським офіцером громади особисто було розкрито 7 кримінальних правопорушень, серед яких: умисне невиконання ухвали суду, що набрала законної сили; складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів; внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей; порушення правил адміністративного нагляду; незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом; незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту;
  • На території обслуговування перебувають на обліку 5 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах (в яких виховується 8 дітей), 5 сімей опікунів (в яких виховуються 6 дітей). За звітній період у взаємодії зі службою у справах дітей та фахівцями центру надання соцпослуг було здійснено 48 рейдів та перевірено 67 родин.

  В ході провадження превентивної (профілактичної) діяльності, спрямованої на запобігання вчиненню дітьми кримінальних і адміністративних правопорушень, у взаємодії з ювенальною превенцією в період 2023 року проведено 20 виступів перед учнями шкіл на різні профілактичні теми, ціллю яких є упередження та недопущення вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень. Для учнів шкіл у 2023 році були організовані дві поїздки до музею ГУНП в Одеській області, неодноразово у взаємодії зі старостами проводились розважальні заходи з дітьми, спрямовані на підвищення рівня правової свідомості підростаючого покоління. 

  • Приділяється увага в сфері благоустрою населених пунктів, дотримання громадянами протипожежної безпеки, тому  спільно з КП «Муніципальна варта» за звітній період проведено 10 рейдів по виявленню осіб, які викидали сміття у не відведених для цього місцях, а особливо в літній період разом з інспекторами ДСНС неодноразово здійснювалось відпрацювання території щодо недопущення паління сухої трави, чагарників та побутового сміття в межах населених пунктів.

  Проведена робота щодо виявлення осіб, причетних до незаконного знищення лісосмуг, незаконного вилову водних біоресурсів з акваторії Тилігульського лиману та Чорного моря в межах громади. За 2023 рік спільно з екологічної службою було здійснено 19 рейдів, де виявлено 5 адміністративних правопорушень та відкрито 4 кримінальних провадження.

  • З моменту введення воєнного стану на території України та впровадження комендантської години проведено 32 нічних патрулювання по всім населеним пунктам громади з залученням працівників «Муніципальної варти», метою яких є дотримання громадянами комендантської години та недопущення скоєння правопорушень;
  • Підвищення безпеки жителів громади та зниження фактів скоєння правопорушень, посилення безпеки дорожнього руху на поліцейській дільниці було впроваджено 7 безпекових ініціатив (не потребують фінансування з боку громади) а саме: «Ні шахрайству», «Громада без пожеж», «Безпечне дитинство», «Стань помітним у темряві», «Чиста громада», «Безпечний відпочинок», «Відведи дитину до школи».

  Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

  Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

  Интересные публикации по этой теме:

  3 thoughts on “Поліцейський офіцер Южненської ОТГ Сергій Лис прозвітував про роботу

  1. товарищи полицейские не рождены для армии. Эти парни незаменимы здесь, в тылу. Иначе кто будет гонять дедов торгующих картошкой в неположенном месте, выписывать штрафы за непристегнутый ремень и пить кофе на заправке?

  2. ого отчёт о работе! И с детьми в музей съездил, и мужиков за лов бычка в лимане оштрафовал, и даже бедняков поймал которые дрова в посадке рубили чтобы свою халупу обогреть!

  3. За вылов рыбы – бомба. . Миллиарды идут в бюджет. Весь мир ошарашен. Такого никогда не было в истории. Рыба даёт рост экономики благодаря контролю.Лиманы, реки, озера дают миллионы , о которых люди знают и чувствуют на себе. Люди становятся богатыми

  Залишити відповідь

  Не пишите глупости, пожалуйста.