Петиція про присвоєння звання Героя України южненцю Геннадію Степанову набрала необхідну кількість голосів

Информ-панорама

На сайті Президента України зібрали понад 25 тисяч підписів за присвоєння звання (посмертно) Героя України 49-річному військовослужбовцю з Южного Геннадію Георгійовичу Степанову. Петиція була подана дружиною загиблого Воїна в січні цього року. Ірина Степанова просила присвоїти її чоловіку звання Героя України і протягом трьох місяців активно розповсюджувала посилання на петицію в соцмережах та закликала небайдужих людей долучитися і підписатися. В результаті із необхідних 25 тисяч підписів вдалося зібрати – 25 329. На сьогодні статус електронної петиції – «Очікує на розгляд». Згідно із чинним законодавством, президент Володимир Зеленський зобов’язаний розглянути документ і дати відповідь.

Дружина загиблого військовослужбовця Ірина на своїй сторінці в Facebook 26 березня подякувала всім, хто долучився і підтримав її ініціативу:

«Велика подяка усім за розуміння, співчуття та допомогу у підписанні петиції. Моїм друзям, волонтерам, знайомим. Ціную ваш вклад, дякую за поради, а ще більш за те, що ви в мене є! Нехай вам усім повернеться добро! Дякую за все!».

Нагадаємо, в останню путь Геннадія Степанова наша громада провела 9 листопада 2023 року. Йому було 49 років. Він став на захист Батьківщини та українського народу в березні 2022-го, з перших днів повномасштабної війни. Загинув Захисник 6 листопада 2023-го під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Козачі Лагері Херсонської області. Він був головним сержантом 2 стрілецької роти військової часини А7396, молодшим сержантом ЗСУ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.