Очільник обласного Департаменту охорони здоров’я відвідав лікарню в Южному

Информ-панорама

Директор Департаменту охорони здоровʼя Одеської обласної військової адміністрації Олександр Курмишов з робочим візитом 24 жовтня відвідав лікарню в нашому місті. Метою його візиту стало обговорення разом із генеральним директором Южненської лікарні Марією Горішною основних потреб та вирішення поточних проблем для повноцінного функціонування медичного закладу в умовах воєнного стану в країні. Про це повідомили в пресслужбі Департаменту.

Олександр Курмишов в ході візиту ознайомився з роботою відділень лікарні, перевірив наявність виробів медичного призначення, окреслив питання, які потребують доопрацювання та поставив завдання щодо подальших шляхів їх вирішення. Він також особисто проконтролював чергову етапність підготовки до експлуатації кисневої станції MAS-OXY -30. До обладнання прокладено окрему резервну електричну лінію, аби воно могло працювати повністю в автономному режимі. В обласному Департаменті зазначили, що зустріч пройшла продуктивно, керівництво лікарні представило роботу закладу на гідному рівні.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Очільник обласного Департаменту охорони здоров’я відвідав лікарню в Южному

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.