Не валентинками єдиними: в Южному 14 лютого пройде акція «Подаруй бібліотеці нову книгу»

Информ-панорама

Наступного тижня, 14 лютого, відзначатиметься Міжнародний день дарування книг, а не лише День закоханих. У зв’язку з цим міська бібліотека, яка знаходиться по вулиці Шевченка, 1/1, оголосила акцію «Подаруй бібліотеці нову книгу». Кожен може долучитися. Про це заклад повідомив на своїй сторінці в Instagram.

«Даруйте книгу з любов’ю. Можливо, принесена вами книжка стане для когось джерелом натхнення, яскравих емоцій та заспокоїть душу від тривожного сьогодення, адже книга – це один з найцінніших винаходів людства, вона сіє добро і любов, дає нам відповіді на всі запитання. Добрі справи робити приємно!».

Нагадаємо, що історія свята розпочалася з традиції в сім’ї американської книжкової блогерки Еммі Бродмур, де на День усіх закоханих, 14 лютого, дарували одне одному книги, а черговий День святого Валентина вона вирішила відзначити, подарувавши книги не лише синові, а й нужденним дітям. Водночас блогерка поділилася ідеєю акції з читачами, після чого ініціатива почала стрімко поширюватися, її підхопили активісти в усьому світі.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Не валентинками єдиними: в Южному 14 лютого пройде акція «Подаруй бібліотеці нову книгу»

  1. 14 февраля обычный день. День семьи, любви и верности православные отмечают 8 июля

  2. А что такое валентинка? Почему нет катеринки, татьянки, николайки, андрейки, Петра и павлушки???

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.