На цьому тижні в Южному відбудеться засідання виконкому

Информ-панорама

В міськраді заплановане засідання виконавчого комітету. На порядок денний винесено 12 питань. Одне з основних – розгляд звіту про виконання бюджету Южненської громади за 9 місяців поточного року. Раніше ми повідомляли, що загальний обсяг доходів, затверджений на січень-вересень поточного року (з урахуванням міжбюджетних трансфертів) становить 437 млн 412 тис. гривень. Фактично надійшло до бюджету з урахуванням субвенцій та дотацій 461 млн 678 тис. гривень. Обсяг реверсної дотації, що підлягає передачі з місцевого бюджету Южненської ОТГ до державного бюджету України, своєчасно та в повному обсязі передано на загальну суму 27 млн 813 тис. гривень.

Члени виконкому мають розглянути питання щодо проведення конкурсу на визначення оператора, який буде надавати в Южному послуги зі збирання та перевезення побутових відходів. Зараз такі операції здійснює КП «Южтранс». Згідно з законодавством, з підприємством був підписаний договір на один рік, в грудні термін його дії завершується, тому виникла необхідність провести новий конкурс.

Три питання порядку денного стосуватимуться роботи КП «Южненська міська студія телебачення «МИГ». Виконком планує погодити внесення змін до Програми підтримки аудіовізуальних ЗМІ, термін дії якої закінчується в цьому році; погодити нову програму, яка буде розрахована на 2024-2026 роки (орієнтовний обсяг фінансування по загальному фонду 10,7 млн гривень на три роки. Зокрема, кошти будуть направлені на оплату праці, відрахування на соціальні заходи та оплату комунальних послуг). Також на засіданні буде затверджений фінансовий план студії телебачення на наступний рік.

Виконком має надати згоду управлінню ЖКГ на безоплатну передачу циркуляційних насосів (дві одиниці) на баланс комунального підприємства теплових мереж «Южтеплокомуненерго». Обладнання за кошти місцевого бюджету закупили цьогоріч. Насоси необхідні для забезпечення роботи водогрійних котлів «ЮТКЕ» в низькотемпературних режимах та відповідно безперебійного, якісного та надійного теплозабезпечення міста під час опалювального сезону.

Також планується погодити внесення змін та доповнень до міських програм, зокрема:

  • Програми розвитку освіти Южненської громади;
  • Програми створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території громади;
  • Програми з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на територій Южненської ОТГ.

Детальніше про хід засідання та прийняті рішення ми розкажемо в наших наступних матеріалах 29 листопада.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “На цьому тижні в Южному відбудеться засідання виконкому

  1. Что это за вопросы? Первый снег и полная жопень, это обсудить не хотите? Далее, состояние и наличие укрытий, где-тонарушений полно, где-то укрытий просто нет. Перспективы по бюджету городскому, с чего бюджет наполнять собираетесь?

    1. Ну припустимо позбулися, що далі? Чи це для Вашого особистого задоволення?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.