На Одещині очікується надходження оновленої вакцини

Информ-панорама

На Одещині зростає кількість захворюваністі на COVID-19, зокрема, і в Южненській громаді. Медики прогнозують нову хвилю коронавірусу до кінця осені-початку зими. Як розповіла заступник директора Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної військової адміністрації Анжела Попадюк, лікарні готують ліжка та кисень для хворих. Вакцинація від хвороби продовжується. Але тепер щепити від коронавірусу можна і дітей.

При цьому за останній тиждень на Одещині зареєстрували майже 1600 випадків захворювання на COVID-19. За тиждень зростання становило 18%. Повідомляється, що хвороба почала протікати гостріше – кількість госпіталізацій збільшилась на 39%. На кінець минулого тижня на стаціонарному лікуванні перебували 385 пацієнтів, у тому числі 63 дитини, 205 осіб підключили до кисню. Лише за одну добу госпіталізували 33 пацієнти, з підозрою перебувало 25 осіб. Завантаженість ліжок зараз становить 10,21%. Поки що в регіоні для хворих на коронавірус зарезервовано 3770 ліжок. В області працюють 30 кисневих станцій, які можуть забезпечувати усі потреби.

Анжела Попадюк зазначила, що очікується надходження оновленої вакцини Pfizer проти штаму «Омікрон». Її використовуватимуть для бустерної дози. Щеплювати дітей на Одещині почнуть вже найближчим часом. Поки що можна щепити від COVID-19 дітей, починаючи від п’яти років з дозволу батьків. Для цього батьки чи опікуни повинні обов’язково заповнити поінформовану згоду (форма N 063-2/о). Підлітки віком від 14 років можуть і самі звернутися до будь-якого пункту вакцинації, щоб отримати щеплення проти COVID-19. Але їм доведеться показати довідку про наявність усіх необхідних щеплень.

В Южному бажаючим вакцинуватися необхідно зателефонувати до южненського Центру первинної медико-санітарної допомоги (вул. Будівельників, 19) для запису на вакцинацію за номером телефону: (04842) 3-50-64 і повідомити наступну інформацію: ПІБ, дата народження, адреса, місце роботи, номер телефону. Вакцинація – безкоштовна. Пацієнту необхідно мати при собі паспорт та декларацію з сімейним лікарем (за наявності).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.