Міністр інфраструктури та очільник Одеської ОВА відвідали порт Південний

Информ-панорама

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко разом з міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим 14 серпня відвідав в порт Південний, куди вчора прибуло під завантаження судно BRAVE COMMANDER під прапором Ліберії. Про це повідомили у пресслужбі ОВА. Олександр Кубраков відзначив, що це судно була зафрахтоване світовою продовольчою програмою ООН для перевезення продовольства до Ефіопії.

«Зараз ми бачимо фінальні приготування судна перед відправленням понад 23 тисяч тонн пшениці для жителів Ефіопії. Ця країна уже другий рік поспіль потерпає від рекордної посухи та збройного протистояння. Українське зерно для них без перебільшення – питання життя та смерті. Вже завтра (15 серпня) плануємо відправлення судна до Ефіопії. Разом з тим продовжуємо роботу зі світовою продовольчою програмою ООН, аби такі рейси стали регулярними і були чітко орієнтовані на гуманітарну допомогу до тих регіонів світу, де це найбільше потрібно» – наголосив міністр інфраструктури України.

Нагадаємо, 22 липня в Стамбулі за пропозицією Організації Об’єднаних Націй Україна, Туреччина та Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттеріш підписали Ініціативу про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів «Одеса», «Чорноморськ» та Південний. В рамках реалізації домовленостей вже 14 суден вирушили із українських портів з агропродукцією. На їх борту понад 430 тис. тонн агропродукції.

Фото: пресслужба Одеської ОВА, АМПУ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.