Майже половина навчальних закладів Одещини не мають бомбосховищ

Информ-панорама

Лише 55% навчальних закладів на Одещині мають укриття. З 1776 навчальних закладів Одещини 697 мають укриття, 199 — укриття безпосередньо поряд із навчальним закладом. Найбільший відсоток укриттів у вишах, найменший — у дитячих садках. Про це повідомила голова підкомітету з питань вищої освіти у Верховній Раді України Юлія Гришина. За її словами, більшість закладів готуються до змішаної форми навчання. Навчальні заклади без сховищ зможуть проводити заняття лише дистанційно.

Раніше ми повідомляли, що в Южному були внесені зміни до міської Програми розвитку освіти. Заплановані в межах даної програми кошти будуть перерозподілені на інші заходи. Мова йде про необхідність підготовки укриттів в освітніх закладах перед початком нового навчального року. Згідно з розпорядженням Володимира Новацького, в нашій громаді була створена комісія щодо обстеження приміщень, які будуть придатні в якості найпростіших укриттів або ПРУ. До її складу увійшли представники ДСНС, Нацполіції, Держпродспоживслужби, Фонду комунального майна, які оглянули всі приміщення та надали свої висновки, чи придатні вони для переховування дітей та працівників закладів освіти. Заступниця міського голови-начальниця управління освіти повідомила нам, що скоріш за все, в школах Южненської громади буде змішаний формат навчання.

Перед тими закладами, які мають свої найпростіші укриття, зараз стоїть завдання провести там ремонт, повністю обладнати приміщення всім необхідним, згідно з рекомендаціями та висновками комісії. Робити це будуть за кошти місцевого бюджету.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.