Їздять з Южного волонтерити: брати-музиканти зібрали понад 2,7 тисяч гривень для ЗСУ

Информ-панорама

У селищі Іванівка Березівського району юні музиканти 12-річний Андрій і 8-річний Артем Баб’юки з міста Южне виступили на соціальному ринку, грали на баяні та співали пісні. Брати періодично приїздять в Іванівку до своїх бубусі та дідуся і воронтерять тут. За дві години вони зібрали 2 711 гривень і передали в гуманітарний штаб Іванівської селищної ради. Всього протягом року братам вдалося зібрати та передати на портеби українського війська 140 тисяч гривень. Про це розповів Іванівський селищний голова Віктор Лобач на своїй сторінці в Facebook. Він зустрівся з юними волонтерами та подякував їм за патріотизм. Нагадаємо, що юні музиканти регулярно виступають і в Южному (біля ринку), тим самим збираючи донати на підтримку нашої армії.

«На жаль, останнім часом розвелось багато псевдопатріотів, які голосно кричать в соціальних мережах, закликають інших, повчають, а самі за всю війну власних коштів, мабуть, і десять гривень не поклали на захист України. Добре, що в нашій країні є такі діти, як Артем та Андрій Баб’юки, і їх немало. Саме за підтримки таких дітей і дорослих ми обов’язково переможемо. Ці зібрані кошти будуть використані за призначенням, а саме на потреби Сил оборони України», – написав Віктор Лобач.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.