Южненський міський голова взяв участь у Форумі відновлення Одещини

Информ-панорама

В Одесі 7 липня за підтримки проєкту USAID «Говерла», який активно залучений до процесів відновлення та відбудови Одеської області, відбувся Форум відновлення Одещини під назвою «Трансформація. Оздоровлення. Реабілітація». Це другий захід на півдні України про відновлення та післявоєнний розвиток медичних послуг регіону. Серед учасників форуму представники влади та органів місцевого самоврядування (зокрема і Южненський міський голова Володимир Новацький), лікарень, медичних центрів, санаторно-курортних комплексів, студенти медичних університетів, а спікери – провідні експерти у сфері медицини, науковці, лікарі, практики бізнесу, представники державних та місцевих органів влади, громадських організацій. Про це повідомили в пресслужбі райадміністрації, яку очолює Юрій Крук.

Ключові теми форуму:

  • потенціал Одещини в організації ефективної системи надання медичної та реабілітаційної допомоги;
  • оздоровлення та реабілітація: доступність послуг;
  • Одеська область, як інвестиційно привабливий регіон та центр реабілітації і оздоровлення.

«Здоров’я та працездатність нації – головні складові процесів відновлення та відбудови України після війни, але створювати можливості та умови потрібно вже зараз. Адже після нашої Перемоги перед медичними закладами стоятиме місія – оздоровити та реабілітувати наших Захисників і Захисниць, людей, які ціною свого здоров’я тримають мирне небо над нами. Наше спільне завдання – дати їм все найкраще: передові технології, професійний та людяний підхід. Ми усвідомлюємо, що з кожним днем війни все більше Воїнів потребуватимуть медичних послуг, і галузь має бути до цього готова. Зрештою, якісного відновлення, оздоровлення та реабілітації потребуватимуть усі люди в нашій державі, адже війна наклала свій відбиток на кожного. Тут важливі правильні підходи, кваліфіковані кадри, належні умови й потрібне обладнання. У цих питаннях підтримка міжнародних партнерів нас лише підсилить. Тому комунікуємо на всіх можливих рівнях. І сьогоднішній Форум, дійсно став потужною експертною платформою для обміну досвідом і напрацюванню рішень щодо процесів реабілітації, обговоренню важливих питань та презентації успішних кейсів та потенційних проєктів» – відзначив Юрій Крук, начальник Одеської РВА.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “Южненський міський голова взяв участь у Форумі відновлення Одещини

  1. Может , на Форум Видновлення Одещины послать информацию о факте канализационного озера на пляже ,слева от бывшего паруса , куда ходят рабочие красной шапки … мухи ,как крокодилы , зловоние ,обращались везде в Южном , нет результатов ! Люди ! Вы есть ? … Все считают , что это нормально ?

    1. А как нормальным людям , дети , дышать смрадом на море, расространение инфекций, неужели никто не знает , чем чревато данное бездействие

  2. Подождите пожалуйста до выборов, дорогие южненцы, некогда… Теперь на очереди ремонт достопримечательности – туалета на проспекте Мира, которым никто не пользовался !

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.