Южненські швачки виконали для студентів Військової академії спецзамовлення

Информ-панорама

Швачки Штабу волонтерів Южненської ОТГ нещодавно отримали замовлення від Військової академії та відшили спеціальні мішки для фізичної підготовки студентів. Також на індивідуальне замовлення розвідника виготовили спеціальний баул об’ємом 120 літрів (дивіться фото нижче). Наразі майстрині завершують робити ще кілька одиниць аналогічних рюкзаків. В березні швачки передали військовим на Бахмутський напрямок 200 сумок для скидання магазинів і чохол для планшета. Про це повідомляється на сторінці Штабу в Facebook.

Нагадаємо, Штаб волонтерів Южненської громади, який очолює Ілля Юрченко, розпочав свою роботу з перших днів повномасштабного вторгнення РФ на територію України. Ще в лютому 2022 року волонтери організували збір коштів, щоб швидко забезпечити необхідним військових, але незабаром стало очевидним, що цього недостатньо. Швейний напрямок було створено буквально через тиждень після запуску Штабу. Охочих приєднатися до волонтерського руху Штаб знайшов серед знайомих та завдяки оголошенням у соціальних мережах. Буквально за декілька тижнів ініціатива перетворилася на справжній цех. Найпопулярніші позиції, створені швачками Штабу волонтерів – це розвантажувальні жилети, бафи, плащі та аптечки.

Допомогти волонтерам реалізовувати їхні проєкти можна підтримавши їхню організацію коштами: https://next.privat24.ua/payments/form/%7B%22token%22%20:%20%2260e90bfe523d827d2c2c2033739c9c69fyrk7il7%22%7

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.