Южненські школярі долучилися до Всеукраїнського проєкту Flowers4School

Информ-панорама

Учні ліцею №1 взяли участь у Всеукраїнському проєкті Flowers4School. Це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення українських шкіл від квіткових виробників Нідерландів та України. Про це 21 березня повідомили на сторінці навчального закладу в Facebook.

«Мета проєкту – показати дітям, як правильно висаджувати цибулинні квіти, проявляти турботу про свій навчальний заклад. Тюльпани, нарциси, крокуси, гіацинти – це морозостійкі цибулинні квіти, привезені з Нідерландів. Вони були висаджені нашими ліцеїстами. Чекаємо на цвітіння! Дякуємо за можливість зробити ще один куточок нашої України квітучим», – говориться в повідомленні.

На офіційному сайті проєкту повідомляється, що восени 2022 року в Нідерландах розпочався збір цибулин серед найбільших у світі виробників цибулинних квітів. За два місяці було зібрано більше 5 млн безкоштовних цибулин для українських дітей. В жовтні розпочалася реєстрація всіх бажаючих шкіл України взяти участь в проєкті та висадити квіти на своїй території.

«Цибулини успішно прибули в нашу країну, всі вони були рівномірно розкладені у бокси по 500 штук та відправлені у навчальні заклади. Кожна школа безкоштовно отримала бокс із цибулинами. Вчителі разом з учнями розпочала висадку», – зазначається на сайті проєкту.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.