Южненські депутати наприкінці березня зберуться на засідання сесії

Информ-панорама

На сайті міськради розмістили розпорядження міського голови щодо скликання засідання ХХХІХ чергової сесії Южненської міської ради. Воно заплановане на наступну п’ятницю, 29 березня, о 10:00. На порядок денний винесено 89 питань, 37 з них – «земельні». Нагадаємо, що відтепер комісію з питань з питань адміністративно-територіального устрою, земельних відносин та охорони навколишнього середовища замість Олександра Гречкіна очолює депутатка Інна Полякова, яка нещодавно повернулась в Україну з-за кордону. Також в лютому цього року було змінено голів таких депутатських комісій:

  • з питань бюджету, фінансово-економічної, інвестиційної політики та підприємництва (замість Сергія Козака очолює Сергій Назаренко);
  • з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, цивільної оборони та ЗМІ (замість Дениса Щамбури очолює Ілля Юрченко);
  • з питань соціальної політики, освіти, молоді, спорту та фізичної культури (замість Світлани Вишні очолює Олександр Діденко).

Депутати розглянуть питання щодо встановлення побратимських відносин між містом Южне та містами Аннаполіс (США) і Лагуш (Португалія), затвердять меморандуми про партнерство та співробітництво з ними. Розглянуть та затвердять низку звітів про виконання місцевих програм за минулий рік. Одне з питань порядку денного стосуватиметься внесення змін та доповнень до Програми розвитку освіти Южненської міськради. Зокрема, планується змінити запланований захід щодо придбання обладнання для класу безпеки Ліцею № 4 імені В. Чорновола на  придбання меблів для укриття Ліцею № 2.

Також планується внести зміни та доповнення до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства і Програми енергоефективності в ЖКГ та бюджетній сфері громади. Деякі заплановані заходи (проектні роботи) в сфері теплового господарства, водопостачання та водовідведення будуть виключені з переліку в зв’язку з потребою здійснення фінансування більш першочергових заходів. Крім того, на цей рік частково перенесено фінансування щодо капремонту з утепленням покрівлі в частині нежитлової будівлі за адресою: площа Перемоги, 1 (спортзала ДЮСШ). Часткове перенесення фінансування заходу пов’язано з необхідністю завершити ремонт в 2024 році, адже минулого року роботи були виконані частково через погіршення погодних умов.

Планується розглянути питання щодо подальшої роботи КП “Муніципальна варта”, комунальне підприємство планується оптимізувати, відповідно, зменшити його фінансування за рахунок місцевого бюджету. На підставі аналізу діяльності підприємства, керівництво КП прийшло до висновку про наявну можливість скорочення штатної чисельності у кількості 11 штатних одиниць за рахунок посад економіста та інспекторів відділу муніципальної охорони (безпеки), що дасть можливість оптимізувати роботу підприємства.

На сесії буде заслуханий звіт про виконання бюджету Южненської громади за 2023 рік, а також внесені зміни до бюджету на поточний рік. Ознайомитись з повним переліком питань порядку денного сесії можна за посиланням: https://ymtg.gov.ua/documents.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Южненські депутати наприкінці березня зберуться на засідання сесії

  1. депутат Юрченко будет на сессии? а то шось его не видно, переживаем вдруг в армию забрали

    1. Конечно будет. И гордо будет всем рассказывать что именно его версию названия города -Анальный порт – поддержала верховна рада

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.