Южненська «первинка» повідомила про наявність вакцин від COVID-19 та запрошує на вакцинацію

Информ-панорама

Южненський Центр первинної медико-санітарної допомоги по вулиці Будівельників, 19 запрошує жителів нашої громади пройти вакцинацію проти коронавірусу. Зробити це можна за попереднім записом за номером телефону: (04842) 3-50-64.

«В наявності є вакцини проти гострої респіраторної вірусної інфекції COVID-19: Pfizer COMIRNATY для дорослих, Pfizer COMIRNATY для дітей від п’яти років, CoronaVac», – повідомили 24 травня в ЦПМСД Южного.

Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України повідомив, що за останній тиждень, порівняно з попереднім, захворюваність в області зросла на 16,1% за рахунок дорослого населення, де ріст на 21,8%, серед дітей спостерігалось зниження на чотири випадки. Госпіталізація знизилась на 22,7%. З початку 2023 року в області зареєстровано 7 124 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, у т.ч. летальних випадків – 44. Інтенсивний показник захворюваності на 100 тисяч населення склав 302,3, показник смертності – 1,9.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Южненська «первинка» повідомила про наявність вакцин від COVID-19 та запрошує на вакцинацію

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.