Южненська ОТГ передасть рятувальникам пожежне обладнання, отримане в якості гуманітарної допомоги

Информ-панорама

Члени виконкому погодили внесення змін до міської Програми розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Южненської ОТГ. Як повідомив під час засідання начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій управління правового забезпечення та взаємодії з держорганами Вадим Ферябов, зміни передбачають передачу з комунальної до державної власності аварійно-рятувального та пожежного обладнання, придбаного та безкоштовно переданого нашій громаді компанією DAI Global, LLC в рамках реалізації Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («Говерла»). Наразі обладнання знаходиться на балансі нашої громади (Фонду комунального майна міськради), його планують передати рятувальникам (39-й державій пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України в Одеській області) для забезпечення своєчасного реагування та взаємодії при ліквідації надзвичайних ситуацій. Погодити передачу обладнання ще мають южненські депутати на засіданні сесії.

вадим ферябов

Раніше ми повідомляли, що в грудні 2022 року Южненська ОТГ отримала гуманітарну допомогу, яка включала в себе генератори та інше майно, зокрема, вогнегасники, подовжувачі на котушці, світлодіодні акумуляторні ліхтарі, мотопомпи для брудної води, ноутбуки тощо. «Гуманітарка» була отримана нашою громадою в рамках реалізації Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування». Це майно тоді передали безоплатно на баланс установ, організацій, комунальних підприємств та виконавчих органів міськради.

Нагадаємо, що в кінці серпня 2022 року з метою зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, розглянувши звернення керівника Головного управління ДСНС України в Одеській області, южненські депутати внесли доповнення до Програми розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Южненської ОТГ на 2022 – 2026 роки. Зокрема, в програмі додатково тоді передбачили такі пріоритетні завдання:

  1. створення автоматизованої системи централізованого оповіщення населення громади (розробка проєкту, придбання обладнання, монтажні роботи);
  2. матеріально-технічне переоснащення органів управління та сил цивільного захисту (закупівля аварійно-рятувального, пожежно-технічного обладнання та спорядження).

Тоді фінансовому управлінню було доручено при складанні проєктів бюджетів на 2023 – 2026 роки передбачити кошти для реалізації заходів цієї програми в межах наявного фінансового ресурсу.

Програма розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Южненської ОТГ на 2022 – 2026 роки включає такі напрямки реалізації:

  • забезпечення проведення аварійно-відновлювальних робіт при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру;
  • забезпечення ефективного управління у сфері цивільного захисту на території Южненської ОТГ;
  • технічне переоснащення органів управління та сил цивільного захисту;
  • створення автоматизованої системи централізованого оповіщення населення на території ОТГ;
  • створення місцевого матеріального резерву для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та надання невідкладної допомоги  постраждалому населенню;
  • забезпечення ефективної роботи пожежно-рятувальних підрозділів та координації дій під час виникнення надзвичайних ситуацій;
  • підвищення рівня обізнаності населення правил цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.

Фото: ілюстративне.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме: