Южненська міськрада заплатить газеті 270 тисяч гривень за висвітлення своєї діяльності

Информ-панорама

Завершився тендер на закупівлю послуги з висвітлення діяльності Южненської міськради та її виконавчих органів друкованими ЗМІ, який було оголошено 24 січня. Тендер проходив в форматі відкритих торгів з особливостями, це варіант адаптований під закупівлі на час війни. Вони швидші, простіші та відбуваються навіть із одним учасником. В даному випадку ним стало друковане видання «Новини Южного». Його визнано переможцем і редакції газети з місцевого бюджету заплатять 270 тисяч гривень за розміщення матеріалів протягом року. Відповідний договір між Южненською міськрадою та ТОВ «Новини Южного» було підписано 14 лютого. Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro. В тендерній документації зазначається, що замовник (міськрада) має право попередньо погоджувати матеріали та вносити зміни в макет тієї інформації, яка оприлюднюється.

Висвітлення діяльності Южненської міськради через друковані ЗМІ включає:

  • опублікування офіційних нормативно-правових актів;
  • оприлюднення інших документів міської ради, виконавчого комітету, міського голови;
  • поширення офіційних повідомлень, роз’яснень, звернень, оголошень;
  • збирання, створення та поширення інформації про важливі суспільно-політичні та культурні події у громаді за участі представників Южненської міськради;
  • публікування інформації про діяльність депутатів міської ради та інше.

Нагадаємо, друкованому виданню «Новини Южного» в січні цього року виповнилося 30 років. Саме зараз газета переживає свої найважчі часи, адже повномасштабна війна принесла редакції нові виклики. Одночасно з подорожчанням паперу, послуг друку, доставки і розповсюдження примірників, відсутністю доходу від реклами, додалась і проблема з фінансуванням. Серед основних його джерел в межах договорів на висвітлення інформації були головні підприємства громади, а також Южненська міськрада. Підприємства, зокрема ОПЗ і порт Південний, призупинили свою повноцінну роботу і через введення воєнного стану також переживають важкий період, тому наразі саме міськрада є основним джерелом фінансування для цього друкованого видання в межах співпрації по договору.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Южненська міськрада заплатить газеті 270 тисяч гривень за висвітлення своєї діяльності

  1. Вероятно, освещение деятельности исполкома без матов возможно только за такие деньги и только в газетке. Браво.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.