Герої не вмирають: до Дня захисників України розповідаємо про гранатометника Олега Кузієва

Информ-панорама

До Дня захисників та захисниць України, який відзначається 14 жовтня, ми хочемо розповісти про українського військового 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, який віддав своє життя за незалежність та територіальну цілісність рідної країни – Олега Олексійовича Кузієва. Хлопець, який не дожив до свого 25-річчя, загинув під час виконання бойового завдання на Херсонщині 19 серпня. Олег був гранатометником, з перших днів широкомасштабної війни пішов добровольцем захищати Батьківщину. Перші три місяці ніс службу в Южному, сам родом з села Семихатки Березівського району Одеської області, потім разом з побратимами був направлений на фронт.

Коли його забрали в місце проведення бойових дій, на Херсонщину, там він отримав осколкове поранення, потім знаходився на лікуванні у військовому шпиталі. Будучи в лікарні, постійно рвався на фронт, казав: «Як так, поки я тут лежу, мої хлопці там воюють…». Потім одужав і знову поїхав на Херсонщину до своїх побратимів. 19 серпня Олега не стало… Він був добрим, порядним, дуже чуйним, сильним і духом, і фізично. 26 вересня йому мало б виповнитися 25 років.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким Олега Кузієва, поділяючи тяжкий біль утрати. Ми пам’ятатимемо. Ніколи не забудемо. Ніколи не пробачимо.

Доземний уклін воїну-захиснику!

Вічна пам’ять і слава Герою України!

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

15 thoughts on “Герої не вмирають: до Дня захисників України розповідаємо про гранатометника Олега Кузієва

 1. Бідні хлопці… такі молоді, ще й життя не бачили…коли ж це все закінчиться!!! Бідні батьки й дівчина, яка біль пережити таке горе!! Скільки таких сімей, які на віки з цим горем тепер

  1. Не дівчина, а дружина і донька, яка постійно за нього питає, вічна пам*ять нашому Олегу, назавждм в наших серцях

 2. Вічна пам”ять і слава ! Велика вдячність батькам за виховання сина-героя!

 3. Спасибі воїну за захист рідної землі! Най наші залізні лицарі помстяться за смерть побратима, а ми завжди віддаватимемо шану. Смерть рашистам !

 4. Вічна пам’ять царство небесне Олегу дуже велика подяка нашому герою за можливість жити дихати бачити ранок батькам низький уклін за такого сина .

 5. Наш з донечкою герой, мій і нашої доні як
  Найкращий❤️ ми його дуже любимо і сумуємо
  Особливо його копіянаша маленька з ним мрія, яка зараз нерозуміє чому він, чому саме її татко?

 6. Вічна память тобі наш герою. Ми завжди тебе памятатимо сильним, мужнім і усміхненим .

 7. Дуже боляче… вмирають найкращі, молоді, розумні, чиїсь діти та чоловіки…. Вічна та світла пам”ять ! Вклоняємось та дякуємо, що обороняють нас ! Герої не вмирають !

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.