Збільшення «Пунктів незламності» та їх дооблаштування: мер Южного взяв участь в нараді Одеської ОВА

Городская хроника

29 листопада Южненський міський голова взяв участь разом з головами інших громад та керівництвом РВА у селекторній нараді під головуванням начальника Одеської ОВА Максима Марченка. Як повідомили в пресслужбі Одеської РВА, основні питання, які були розглянути під час засідання – такі:

  • хід опалювального сезону 2022-2023 років;
  • стан підготовки, розгортання та облаштування «Пунктів незламності» та обігріву в Одеській області;
  • стан підготовки укриттів та захисних споруд;
  • забезпечення роботи щодо стабілізації енергосистеми та економії електроенергії Одеської області;
  • питання завершення бюджетного періоду поточного року та формування місцевих бюджетів Одеської області на 2023 рік;
  • результати освоєння субвенції з державного бюджету для забезпечення житлом дітей сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа;
  • заходи з підготовки додаткових місць для внутрішньо переміщених осіб та надання їм можливості працевлаштування;
  • проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо адрес облаштування «Пунктів незламності» та необхідності підготовки до повного блекауту.

Як зазначив начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук, блекаут минулого тижня – це була лайт-версія і треба бути готовим до повторних ударів ворога, тому на сьогодні головна задача місцевої влади – повноцінно облаштувати «Пункти незламності».

«Ми маємо інформацію про повторні удари, які планує нанести ворог по об’єктам енергетичної інфраструктури. Саме тому, зараз питання номер один – розгортання та обладнання «Пунктів незламності» відповідно до тих рекомендацій, які ми надаємо головам громад: наявність генератора, питної води та доступу до інтернету.  Окрім «Пунктів незламності» на території кожної з громад розгортається мережа”Пунктів обігріву” із залученням приватного бізнесу. Таким чином, окремо буде визначена кількість «Пунктів незламності» та «Пунктів обігріву», які забезпечуються приватним бізнесом та окремо комунальними службами. Кількість «Пунктів незламності» на сьогоднішній день на території Одеського району складає 86 та ця цифра буде постійно зростати» – зазначив Юрій Крук.

В рамках наради, яку провів начальник Одеської РВА, головам територіальних громад були поставлені завдання щодо збільшення кількості та термінове дооблаштування «Пунктів незламності» генераторами; взаємодії з ДСНС району, підрозділами районного управління Нацполіції та комендантом району. Стан «Пунктів незламності» знаходиться під постійним контролем Одеської РВА, тривають перевірки представниками військової адміністрації. По всім питанням порядку денного були надані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів та головам громад Одеського району.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.