За донат – смаколик: в Южному бібліотекарка ініціювала акцію «Благодійний понеділок»

Городская хроника

За ініціативи бібліотекарки Ліцею №4 Антоніни Кравченко в навчальному закладі відтепер кожного понеділка буде проходити акція «Благодійний понеділок». Про це у Facebook повідомила її донька Валентина. Каже, її мати в такий спосіб хоче допомогти зібрати кошти на автівку для синів вчительки школи Світлани Афанасьєвої, які нині боронять Україну від російських загарбників (67 окремий стрілецький батальйон, Запорізький напрямок). Необхідно зібрати 200 тисяч гривень, станом на 13 лютого вже зібрано понад 133 тисячі.

«Дорогі друзі, учні та батьки школи імені В. Чорновола. У бібліотеці стартувала акція «Благодійний понеділок». Мета – допомогти мужнім воїнам, синам нашої вчительки Світлани Афанасьєвої зібрати кошти на авто та побутові потреби. Отож, щопонеділка долучайся донатом, а натомість смакуй кавою із домашніми смаколиками. Цього понеділка, наприклад, у нас були рогалики, бутерброди із смачнющим салом та свічки ручної роботи із ароматної вощини», – написала донька бібліотекарки Валентина.

Для бажаючих долучитися до збору:

Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/5bkLqyUZAK?fbclid=IwAR0z53S7L6_KUot0N2dLokKRwcT7l-RWAMRexrH6ELDmasFnJw5dD50_OVM

Номер картки банки: 5375 4112 1439 6397.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.