южненська міська рада

За 2022 рік до Южненської міськради надійшло більше 200 звернень  громадян

Городская хроника

За минулий рік до Южненської міськради надійшло 222 звернення громадян, за 2021-й – 221. Більшість з них стосувалася питань щодо надання матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним особам (59 звернень); комунального господарства (35 звернень); надання гуманітарної допомоги ВПО (19 звернень). За інформацією управління економіки, були також звернення стосовно житлових питань, отримання пільг, земельних відносин, а саме:

  • питання соціального захисту населення (27 звернень);
  • аграрна політика і земельні відносини (33 звернення);
  • житлова  політика (8 звернень);
  • транспорт та зв’язок (3 звернення);
  • інші питання (38 звернень).       

Серед загальної кількості звернень домінуючими стали ті, що стосувались отримання матеріальної та гуманітарної допомоги громадянами, які впродовж 2022 року вимушено стали переселенцями через шикоромасштабну війну в Україні. Також жителі громади зверталися з питань соціального захисту, а саме: надання роз’яснень щодо призначення пільг і субсидій; надання допомоги малозабезпеченим особам та особам з інвалідністю.

У 2022 році до Южненської міськради надійшло 25 запитів щодо публічної інформації. Більшість з них стосувалася питань наявності вільних земельних ділянок, встановлення місцевих податків та зборів, встановлення меж земельних ділянок, питань фонду соціального житла та інші. Від Регіонального контактного центру Одеської області (Урядова гаряча лінія) до Южненської міськради надійшло 110 звернень (за 2021 рік – 56 звернень).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “За 2022 рік до Южненської міськради надійшло більше 200 звернень  громадян

  1. Из области інших питань, почему в детских садиках воспитатели сгружают инклюзивных детей ассистентам, ни занятий, ни присмотра никакого нет. Стоит ассистентам в отпуск пойти или заболеть, то нам родителям сразу сообщают не приводить.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.