Вандалізм на півмільйона: в Южному пошкодили дзеркальний павільйон туалету (фото)

Городская хроника

У вівторок, 26 вересня, в Южному по вулиці Будівельників стався акт вандалізму. Житель нашого міста, 1988 року народження, зламав водостічні труби, які були прикріплені зверху павільйону, та пошкодив дзеркальні панелі, нанісши подряпини. Уламки труб розкидані навколо об’єкту, а деякі викинуті в урну поблизу. Як прокоментували Yuzhny.info в територіальному відділенні поліції, інцидент стався пообіді. Завдяки свідченням очевидців та наявності відеофіксації, правоохоронці вже встановили особу правопорушника, та поки триває досудове розслідування, його ім’я не розголошуватиметься. В поліції нам повідомили, що порушник буде притягнутий до адмінвідповідальності згідно з КУпАП (дрібне хуліганство, Ст. 173). Стаття тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку, або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

В управлінні капітального будівництва Yuzhny.info повідомили, що при огляді об’єкту виявили пошкодження на 98 дзеркальних панелях. Начальник УКБ Геннадій Мартинов розповів нам, що написав заяву в поліцію та вже звернувся з запитом до спеціалістів заводу, де такі панелі виготовляються, аби в подальшому прорахувати, на яку суму правопорушник завдав шкоди. За його попередньою оцінкою, заміна панелей та водостічних труб вартуватиме близько 500 тисяч гривень. Він зауважив, що підрядник, який встановлював цю споруду згідно зі своїми гарантійними зобов’язаннями може лише усувати дефекти, але це не підпадає під скоєний сьогодні акт вандалізму, тому проведеня ремонту пошкодженого об’єкту і фінансування цих робіт має лягти на плечі порушника.

Нагадаємо, що будівлю громадського туалету по вулиці Будівельників у травні 2023 року відремонтували. Підрядник на звернення управління капітального будівництва за власні кошти повинен був усунути виявлені южненськими спеціалістами дефекти на дзеркальних панелях конструкції, аби цей об’єкт можна було передати на баланс КП «Екосервіс» для подальшого обслуговування та введення в експлуатацію. Вбиральня досі так і не була відкрита, а після сьогоднішнього інциденту, цей процес, ймовірно, ще затягнеться на невизначений період часу.

Павільйон туалету був встановлений на території майбутнього громадського центру в листопаді 2021 року. Він дзеркальний, має кабіну для чоловіків та жінок, а також окрему кабінку для маломобільних груп населення. Для його функціонування на цій місцевості було прокладено мережі та здійснено благоустрій, саме ці роботи складають левову частку кошторису.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

27 thoughts on “Вандалізм на півмільйона: в Южному пошкодили дзеркальний павільйон туалету (фото)

 1. Наш милый горесполком поставьте туалеты по городу!дети писяют под окнами 1 этажей,родители не стесняются водить,почему их не штрафуют.?Олкаголики ходят под окна и за углы, всех коммунальных,а у вас туалет за пол миллиона побит?да поставьте хоть батискафы по городу туалеты,дешевле,зачем зеркальные строить.По городу ходят личности неодэкратные белым днём,несут такое..Волосы дыбом стают,цепляются к девушкам молодым.У вас плохо со зрением там депутаты?или за животов не видите что то?Не позорьтесь!Трубы почените на приморской водоканал перерыл ,траншею заройте стоят уже года 1,5..нет денег?а где они люди платят коммуналку!!!Воровать меньше надо!

  1. Значит надо ходить в туалет под горесполком.Даже очень удобно и не надо далеко идти!

 2. Вопрос почему не работает туалет возле ДК Почему строят туалет зеркальный якобы с миллионной стоимостью а людям при необходимости приходится ходить в кусты Позор

  1. Вполне согласен с высказываниями по поводу туалетов по городу! Доступных для жителей и гостей города!

  2. Мы например , нарочно с ребятами ходим в кусты. Напротив того туалета, ступнуть правда некуда уже.

 3. Це так хлопець захотів потрапити до туалету, не втримався, вирішив щось залишити про себе.

 4. Туалети повинні працювати цілодобово, а не стояти пам’ятниками. Ганьба місцевій владі.

 5. В туалеті відзеркалюється церква. Хто той знімок зробив? Мізків немає зовсім! ‍♀️

  1. Это чужая церковь, чуждая нам исторически, поставили панели солнечные и строят какую-то халабуду на нашей земле. Так что ничего.

   1. Эта халабуда – будущий бювет.
    Скважину пробурили, теперь строят помещение под насосную и очистку а сверху будет место где можно будет набрать воды.

     1. Ну коллектор тоже из себя трубу представляет а не канаву.
      Да и бурили около 70м вроде.
      Так что думаю переживать нечего.
      Посмотрим.
      Странно что власти об этом молчат.

    1. Скважину они бурили довольно таки далеко от “бювета”. И вообще, там болото внизу и пьянчуги с удочками, в кустах нарколыги и гадящие таксисты и вокруг самозахват под огороды самосильно идёт.

     1. А никто и не говорит что она должна быть прямо под ним.
      Вообще интересный момент, им давали разрешение на проведение буровых работ ?
      Если да то информация о назначении должна быть. Керны валяющиеся я видел, и не так уж далеко бурили скважину от предполагаемого места установки оборудования. Вопрос о разрешениях открыт, а так же не хотят ли “уважаемые” попутно и тепловой насос себе организовать ?

 6. В туалеті відзеркалюється церква. Хто той знімок зробив? Мізків немає зовсім!

 7. Отмоют еще деньжат на восстановлении памятнику ПАРАШИ…
  Не удивлюсь , если этих вандалов наняла местная власть, чтоб еще заработать халявных баксов на восстановлении этого дерьма

 8. Пишут повреждено 98 панелей, там на весь туалет панелей 90 наверно, странно что не 980. А вообще как только приходит время ввести в эксплуатацию новый объект, так сразу появляются “вандалы”, которые якобы его портят и нужно опять проводить ремонт. Чего только стоят мифические вандалы на самокатах, который испортили (по словам мерии) проспект.

  1. а вы считали прежде чем утверждать, что там 90 панелей? по 25 на торцевых стенах и около 70 на двух других. И да, не в защиту мэрии, но уже весь город знает имя того, кто это сделал, так что вряд ли тут есть след мэрии, здесь совсем другая история.

   1. А вы как журналист, посчитали поврежденные панели, вот лично вы или будем верить на слово чинуше? Странно что еще разваливающийся проспект на этого вандала не повесили, удобно же.
    ,

 9. Уважаемый господин городской голова, (кому то неуважаемый) в конце концов, уберите эти зеркала с общественного туалета, обложите кирпичом туалет, приведите его в надлежащее состояние, введите его в эксплуатацию и всё. Снимите это напряжение вокруг отхожего места. Эта тема будет бесконечной, пока туалет не сделаете туалетом, а не произведением, извините, чьей-то больной фантазии. Просто туалет, а не достопримечательностью города.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.