В Южному вперше створять два пункти для здачі ЗНО.

Городская хроника

             В Южному цього року вперше буде створено одразу 2 пункти для здачі ЗНО-2018. З клопотанням виділити в місті додатковий пункт для жителів Лиманського району звернувся Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти. Про це під час розширеної наради у міськраді повідомила начальник управління освіти, культури, спорту та молодіжної політики Майя Наконечна. Южненські абітурієнти складатимуть тести на базі АШГ, це 230 осіб. А мешканці Лиманського району, 277 учнів, в ЗОШ № 1. За словами Майї Наконечної, приїзд учнів з ближніх сіл стане додатковим навантаженням для міста, проте всі необхідні умови для учасників ЗНО будуть створені. На базі ЗОШ № 1 буде облаштовано згідно вимогам 22 класи та надано 60 спеціально навчених інструкторів. Ними стали вчителі зі всіх шкіл міста, а також вихователі дошкільних навчальних закладів. Інструктори пройшли навчальні семінари з підготовки проведення ЗНО-2018.

            За день до проведення ЗНО пункти на базі АШГ та ЗОШ № 1 обстежить спеціальна комісія МНС. В день здачі тестів на місцях  будуть слідкувати за правопорядком правоохоронці Южненського та Лиманського відділів поліції, які також забезпечать охорону секретних пакетів із завданнями.

            Перше тестування відбудеться 22 травня з математики. В місті абітурієнти зможуть скласти тестування лише з трьох предметів – української мови та літератури, математики та історії України. Всі інші предмети учасники ЗНО здаватимуть в Одесі згідно визначених пунктів. Інформація про подальше місце проведення оцінювання буде повідомлена на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості знань. За словами Майї Наконечної, випускники не будуть їхати по одному, для всіх окремих груп батьки та вчителі організують транспорт.

            Ознайомитись з графіком проведення ЗНО-2018 можна на офіційному сайті Українського центру якості освіти. Загалом тестування відбудеться з 11 предметів.

           

Юля Гринишина

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.