В Южному 50 танцюристів колективу «Сузір’я» створили зимову казку

Городская хроника

В Южному запалало півсотні талановитих зірочок. Хореографічний колектив «Сузір’я» Южненської дитячої школи мистецтв 22 лютого представив публіці звітний концерт. Творчий захід відбувся в Палаці культури «Дружба» та мав назву «Віддзеркалення». 17 різнопланових номерів були об’єднані в єдину казкову тематику.

«Сьогодні ми занурюємося в казку «Аліса в країні чудес». У нас чарівні перетворення, ми будемо подорожувати в різні країни, казки та світи», — розповіла Юлія Фроленкова, ведуча концерту.

На головній сцені міста глядачам була представлена справжня хореографічна феєрія. Колектив виконав класичні, естрадні, народно-сценічні танці. Через танок учні дитячого зразкового колективу «Сузір’я» познайомили публіку з національними мотивами сонячної Грузії. Дівчата в національних костюмах під відеосупровід презентували грузинський танок «Нарнарі». А потім змусили зануритись в атмосферу льодовитої Арктики, виконавши танцювальний номер під музичні мотиви варгану.

«Я була впевнена, що ми з дівчатами гарно виступимо. Перед цим ми багато тренувались, тому я думаю, що все мало б бути ідеально. Я брала участь у номерах «Море», «Тарантела» та «Веснянка». В першому танці у нас спочатку були труднощі з перекидом, але потім за декілька репетицій у всіх почало виходити. «Тарантела» — це танок в швидкому русі. Там ми постійно скакали», — ділиться Марія, вихованка хореографічного колективу «Сузір’я».

Дитячий зразковий хореографічний колектив «Сузір’я» — це творчі особистості від 6 до 15 років. Клас народно-сценічного танцю Южненської дитячої школи мистецтв існує з 2005 року. Навчає танцювальної майстерності та зрощує маленьких зірочок в Южному керівник колективу — хореограф Інна Шарова.

«Це вже четвертий наш сольний концерт. Ми готуємося два роки, збираємо репертуар. Він увесь новий. Щоденно у нас заняття, тренування, репетиції, потім концерти та виступи і в такому ритмі все життя. У нас завжди все добре, злагоджений колектив, прекрасне керівництво та учні. Діточки всі з позитивом і прагнуть подарувати свою радість через танок», — розповіла Інна Шарова, керівник хореографічного колективу «Сузір’я».

Попереду у танцюристів довга конкурсна програма. Навесні у «Сузір’я» заплановані виступи в Києві, Трускавці та Ужгороді.

Юлія Гринишина

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Добавить комментарий

Не пишите глупости, пожалуйста.