В южненських лотереях правоохоронці провели обшуки

Городская хроника

Южненські правоохоронці здійснили обшуки в лотерейних закладах міста. Операцію спільно провели співробітники прокуратури, поліції та СБУ ввечері 14 лютого. Рейд відбувся в закладах по вулиці Миру, 23 та 15, а також в колишньому приміщенні «Імексбанку».

В ході обшуку правоохоронці вилучили техніку та касу. Окрім цього  – обладнання для аудіо та відеофіксації. Його відправили на експертизу. На разі лотерейні заклади припинили свою роботу. Тривають слідчі дії.

«Комінтернівська місцева прокуратура здійснила процесуальне керівництво у кримінальному впровадженні за фактом незаконного заняття гральним бізнесом на території міста Южне. Місцевою прокуратурою спільно зі службою безпеки України та поліції припинено діяльність трьох гральних закладів.

Під час проведення обшуків вилучено 80 комп’ютерів та обладнання для заняття азартними іграми, грошові кошти та «чорну» бухгалтерію. На даний час досудове розслідування в кримінальному впровадженні триває» – констатує Леонід Нейков, заступник керівника Комінтернівської місцевої прокуратури.

 

Юлія Гринишина

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.