В Южному засвітили вогні на ялинці та організували зустріч зі Святим Миколаєм (фото)

Городская хроника

В Южному ввечері біля Палацу культури «Дружба» вже традиційно в День Святого Миколая, який цього року Україна святкує за новоюліанським календарем 6 грудня, відбулось урочисте відкриття головної ялинки міста. Вже другий рік поспіль в нашому місті замість штучної 14-метрової ялинки, яку щороку монтували на площі Перемоги, вирішили прикрасили живу зелену красуню біля ПК. О 17:00 засвітили її вогники (ялинка засяяла кольорами українського прапору), після чого Святий Миколай запросив присутніх дітлахів в приміщення Палацу культури, де на дітей очікували виступити творчих колективів ПК та фотосесія.

Художники закладу підготували напередодні фотозону, також малечу пригощали солодощами. Фотосесія зі Святим Миколаєм була безкоштовною та викликала ажіотаж серед бажаючих зробити фото. Батьки з дітьми створили натовп і на неодноразове прохання організаторів заходу відійти на відстань від фотозони та дати тим самим змогу працювати представникам ЗМІ – не реагували. Через це працівникам Палацу культури довелося огородити локацію для фото біло-червоною стрічкою і запрошувати дітей по черзі до Миколая. Фотосесія тривала до 20:00.

Як розповіла режисерка ПК «Дружба» Ольга Лещенко, сьогодні в місті на декількох локаціях проходили зустрічі зі Святим Миколаєм на платній основі, проте в Палаці культури побачити його та отримати смаколик можна було безкоштовно.

Ольга Лещенко: «Всі служби були в тонусі, через те, що свято цьогоріч відзначаємо не 19, а раніше – 6 грудня. У програмі ми зробили акцент саме на дитячих колективах, бо й аудиторія була відповідна. Програму зробили коротеньку, аби на вулиці діти не мерзли, та й в приміщенні, щоб скоріше могли підійти до Миколая зробити фото. В нас минулого року також була черга, тоді до Діда Мороза, сьогодні до Святого Миколая. Хочу сказати, що всім дітям він приділить увагу, тому хвилюватися через батькам не треба, ніхто без уваги не залишиться».

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.