В Южному замовили проект для будівництва колумбарію: тендер завершився

Городская хроника

Управління капітального будівництва Южненської міськради 16 серпня оголосило тендер на вибір організації, яка виконає проектні роботи для подальшого будівництва колумбарію на території міського кладовища. На проект з місцевого бюджету цьогоріч було виділено 156 тисяч гривень. Як зазначається на електронному майданчику державних публічних закупівель Prozorro, тендер завершився 25 серпня і проходив за спрощеною процедурою (проводять, коли вартість предмета закупівлі є меншою 1 млн гривень). Для спрощених закупівель достатньо, щоб пропозиція була подана хоча б одним учасником, це дозволяє замовнику визначити переможця закупівлі та вкласти з ним договір. 

Участь в тендері взяв тільки один учасник, його і оголосили переможцем –  ФОП Топалова Ольга Костянтинівна. Договір з організацією УКБ уклало 6 вересня. Як повідомили Yuzhny.info в управління капбудівництва, цей колумбарій планується збудувати при вході на южненський цвинтар (з правого боку). В технічному завданні на розробку проекту вказано про необхідність проведення топогеодезичних та інженерно-геологічних вишукувань, передбачити проектом ефективне відведення поверхневих зливових вод з ділянки проєктування та врахувати вимоги щодо створення умов для безперешкодного доступу маломобільних груп населення до цієї споруди. Крім того, обов’язковим є  виконання благоустрою території після завершення будівельно-монтажних робіт. Планується, що споруда буде у вигляді стіни з нішами, де будуть передбачені комірки, в них зберігатимуться урни з прахом. Попередньо визначено, що колумбарій буде розрахований на 150 місць. Будівельні роботи заплановані на наступний рік.

Нагадаємо, що питання необхідності колумбарію в нашій громаді порушувалось минулого року, 11 лютого 2022-го посадовці виходили на місце і обговорювали варіанти, де саме буде знаходитися ця споруда. На КП «Ритуальні послуги» зазначили, що з кожним роком місця на цвинтарі для поховань стає менше, а кремація з наступним покладанням капсули з прахом в урну стає все більш затребуваною. Як повідомив Yuzhny.info директор вказаного КП Олександр Романенко, южненці неодноразово зверталися з проханням визначити на міському цвинтарі для їхніх родичів місце для поховання урни з прахом, такі сьогодні розташовані хаотично в різних секторах цвинтаря.

Фото: ілюстративне (приклад колумбарію в Хмельницькому).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному замовили проект для будівництва колумбарію: тендер завершився

  1. Нам это не нужно! Сначала эти подонки брали огромные деньги за места на кладбище, теперь будут за колумбарий.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.