В Южному відкрився приватний медичний кабінет лікаря-невропатолога та остеопата

Городская хроника

В нашому місті в приміщенні готельного комплексу «Елада» (проща Перемоги, 2) відкрився медичний кабінет, де можна отримати консультацію лікаря-невропатолога вищої категорії, а також остеопата. Його засновниця – медикиня з-понад двацятирічним досвідом роботи Тетяна Сергіївна Іллічова. Лікарка закінчила Одеський національний медичний університет за фахом “Лікувальна справа”. В місті Южне проживає змалечку, в червні 1981 року її батьки приїхали сюди за запрошенням на роботу, мати працювала на підстанції «швидкої» фельдшером, а батько слюсарем-мотористом.

Тетяна Іллічова: «Моє дитинство пройшло в Южному, потім на 13 років я переїхала в Одесу, але з 2016 року повернулась в рідне місто. Мені дуже приємно відкрити приватний медичний кабінет саме в Южному, місті, яке виховало мене, як людину і особистість. Для мене честь мати змогу допомагати людям тут, ділитися своїми знаннями в сфері медицини. В свій час я працювала у «швидкій», психоневрологічному диспансері, консультувала в медичних компаніях Одеси та Києва. Вивчала також прикладну кінезіологію, остеопатію, біодинаміку, аюрведу: все, щоб розшири свої знання щодо здоров’я людини. Важливим є цілісний комплексний підхід до кожної людини, з кожним пацієнтом – нова історія, нові випадки, саме тому я в свій час вирішила пройти низку курсів, аби збільшити спектр своїх знань».

В медичному кабінеті невропатолога можна діагностувати та лікувати такі захворювання: 

 • головні болі;
 • мігрень;
 • невралгія;
 • неврастенія;
 • інсульт;
 • грижа;
 • радикуліт;
 • люмбалгія;
 • остеохондроз;
 • безсоння;
 • запаморочення;
 • защемлення сідничного нерву та інші хвороби нервової системи.

Крім того, Тетяна Іллічова надає послуги остеопата, як дорослим, так і дітям.

Тетяна Іллічова: «Остеопатія – це наука про рух тканин в тілі людини. Наші тканини рухаються, але цей рух ледь помітний і, щоб його відчути – потрібно багато практики. Головний мозок теж має тканинне дихання, але різні ситуації (інфекції, інтоксикації, стрес, травми) можуть впливати на тканинне дихання, з’являється тканинна дисфункція. І от, якщо мозок «не дихає», людина відчуває стан, коли прокинулась зранку, наче нормально себе почуває, але помічає за собою розгубленість, не може сконцентруватися на роботі, запам’ятати якусь інформацію. Дослідження показують, що судини в нормі, МРТ – теж, ніякої органічної проблеми немає, але є функціональна. Мозок не працює адекватно. Аби наше тіло функціонувало, тканини повинні бути розслаблені і вільно «дихати». До кожного пацієнта в мене індивідуальний підхід. Все залежить від потреби людини. Є люди, які приходять на прийом і просять зняти біль в проблемному місці, а інші ще додатково цікавляться, як їм зберегти здоров’я, аби в подальшому там не виникала ця біль і тут вже починається більш предметна розмова».

Медичний кабінет (номер 10) знаходиться в приміщенні медцентру «Елади» (вхід з вулиці) та працює щоденно з 09:00 до 18:00. Записатись на консультацію можна за номером телефону: (050) 390-32-66.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному відкрився приватний медичний кабінет лікаря-невропатолога та остеопата

  1. Вам тре реальна поміч , чи ви тут останніх спеціалістів на вогонь ладні відправити? Що ж ви за люди такі????? Дайте людям спокій , йдіть у поліклінічний заклад , займіть чергу о 8, до 16:00 може ви і попадете до невролога .
   Якщо, звісно в вас є флюорографія .

 1. А , ЦЕНЫ НА УСЛУГИ ? ВООДУШЕВИТЬСЯ И БЕЖАТЬ НА ПРИЕМ , МОЖНО СКАЗАТЬ , ЛЕТЕТЬ … ..

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.