В Южному відбувся виїзний прийом фахівців організації Veterans HUB ODESA

Городская хроника

17 січня в рамках програми VeteranoBUS, менеджери, юрист, психолог, регіональний координатор Уповноваженого у справах зниклих безвісти і голова Одеського обласного відділу Міністерства України у справах ветеранів відвідали наше місто. В школі імені В.Чорновола фахівців громадської організації Veterans HUB ODESA зустріли місцеві активісти-волонтери, члени родин загиблих, внутрішньо переміщені особи. Цей захід реалізується на Одещині у межах проєкту «Завжди поруч» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Про це повідомляється на сторінці ГО Veterans HUB ODESA у Facebook.

Юристка Veterans HUB ODESA Анастасія Бойко відповіла на основні питання жителів Южного, а також передала їм правничі посібники, де зібрана основна довідкова інформація, актуальна на цей час. Психологиня Юлія Стрельцова розповіла про проєкти, які вона веде у Veterans HUB ODESA та поділилася основними порадами, як самостійно виходити зі стресу та опанувати власні емоції в скрутну годину. Голова Одеського обласного відділу Міністерства України у справах ветеранів Микола Сторожук розповів про можливості ветеранів, а також їхніх родин. Менеджер Veterans HUB ODESA та координатор Уповноваженого у справах зниклих безвісти за особливих обставин Оксана Харітонова розповіла про напрямки діяльності, що здійснює ветеранський хаб, зокрема в межах проєкту «Завжди поруч». Також до присутніх були доведені алгоритми, як діяти, якщо хтось із рідних та близьких зник безвісти через військові події. Дізнатись більше про діяльність даної організації можна її офіційному сайті – hub.ato.od.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.