В Южному в парку Приморському помітили змію

Городская хроника

Зранку 5 серпня о 10:00 житель Южного Андрій побачив змію в парку Приморському неподалік закладу «Кафе 88» і фотозони «Я люблю Южне». Фото повзучої він надіслав на нашу сторінку в Instagram. В цьому місці южненці часто влаштовують пікнік та прогулянки, то ж автор фото закликав містян та особливо дітей бути обережними. Чоловік відніс змію за колючу огорожу ближче до набережної. Скоріш за все, на фото – вуж.

Нагадаємо, щороку жителі нашого міста повідомляють про подібні знахідки. В червні минулого року змію побачили діти на території скейт-парку, який знаходиться біля веслувальної бази «Хімік» по вулиці Будівельників. Повзучі ховалися у відсіках конструкцій спортивного об’єкту.  

В жовтні 2021 року по вулиці Приморській змія стала героєм відео одного з жителів Южного. Хлопець тоді зустрів повзучу, прогулюючись містом і дуже здивувався такій зустрічі, змія виповзала з кущів поряд з велодоріжкою неподалік пекарні.

Фахівці запевняють, що в Одеському регіоні отруйних змій немає. Як повідомляв раніше герпетолог і директор одеського зоопарку Ігор Бєляков, на Одещині водяться лише полози та вужі. Єдиним агресивним екземпляром у регіоні вважається сарматський полоз, проте він також не несе особливої небезпеки для людини. Може вкусити, але отрути в нього немає.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

9 thoughts on “В Южному в парку Приморському помітили змію

  1. Змії водяться також на території великих підприємств.Змія до змії,якщо нема свій до свого.

    1. У них досі лєнін висить на фасадів під квадратним сонцем.Йдуть до комунізму і дітей ведуть мовою окупації,мовою вбивць.Раби.

  2. Фото на котором уж висит , авторам этого фото зачем вешать туда ужа ? Для чего? для красивой фотки , ?сам он туда себя не повесил и не залезет никогда

    1. Визитная карточка нашего города – понты и красивые картинки.
      Даже такая примитивность, как эта фотография с ужом тому доказательство.

  3. Таки змей в Южном много, особенно на перекрёстке Григорьевского десанта и проспекта Ленина.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.