В Южному роздали «гуманітарку» дітям-сиротам та сім’ям, які опинилися в складних обставинах

Городская хроника

В Южненській міськраді 15 липня діти-сироти та сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах через війну, отримали гуманітарну допомогу від Благодійного фонду «Серце Южного». Про це повідомили в Координаційному штабі нашої громади. Даний фонд подбав про індивідуальний підбір одягу для кожної дитини та зібрав бокси з продуктами та солодощами. «Гуманітарку» надали тим особам, які перебувають на обліку у Центрі надання соціальних послуг Южненської міськради – пояснили у штабі.

«Ми розуміємо, що майже кожна родина через війну переживає складні життєві обставини. Координаційний штаб хоче підтримати усіх, проте ми повинні знати, хто саме потребує допомоги. Тож, якщо ваша родина страждає від наслідків війни, звертайтеся до Центру надання соціальних послуг Южненської міської ради для взяття вашої родини на облік (пр. Григорівського Десанту, 26-А. Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 09:00 до 17:00)», – повідомили в Координаційному штабі.

Фото, відео: facebook.com/shtabymr.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.