В Южному рятувальникам передали обладнання і спецодяг в рамках проєкту USAID (фото, відео)

Городская хроника

В приміщенні Южненської міськради 10 березня посадовці передали аварійно-рятувальне та пожежне обладнання, яке знаходилось на балансі нашої громади (Фонду комунального майна міськради), пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України в Одеській області для забезпечення своєчасного реагування та взаємодії при ліквідації надзвичайних ситуацій. Це обладнання було придбано та безкоштовно переданого нашій громаді компанією DAI Global, LLC в рамках реалізації Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («Говерла»). Як озвучила під час зустрічі начальниця управління економіки Наталя Гнєушева, наші рятувальники отримали різне приладдя та десять комплектів спецодягу. Один з присутніх працівників ДСНС прямо в залі приміряв нову форму.

«В минулому році Южненська громада стала учасником проєкту «Говерла» від американського уряду USAID і наша ОТГ мала змогу отримали велику кількість необхідного обладнання, зокрема пожежного. Тут є різне приладдя, а також десять комплектів спецодягу для рятувальників. Ми з радістю все це передаємо сьогодні», – озвучила Наталя Гнєушева.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в кінці серпня 2022 року з метою зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, розглянувши звернення керівника Головного управління ДСНС України в Одеській області, южненські депутати внесли доповнення до Програми розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Южненської ОТГ на 2022 – 2026 роки. Зокрема, в програмі додатково тоді передбачили такі пріоритетні завдання:

  1. створення автоматизованої системи централізованого оповіщення населення громади (розробка проєкту, придбання обладнання, монтажні роботи);
  2. матеріально-технічне переоснащення органів управління та сил цивільного захисту (закупівля аварійно-рятувального, пожежно-технічного обладнання та спорядження).

Тоді фінансовому управлінню було доручено при складанні проєктів бюджетів на 2023 – 2026 роки передбачити кошти для реалізації заходів цієї програми в межах наявного фінансового ресурсу.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному рятувальникам передали обладнання і спецодяг в рамках проєкту USAID (фото, відео)

  1. Америкашки передали, а пиарится мер и главный специалист по лифтам, труженица тыла, волонтер и участник боев на Гуадалканале Гнеушева.

  2. Акамулятор забыли подсоединить, но зато пробуют включить гидравлическое оборудование. И ножницы не режут железобетон . И эти начальники ещё и ездят с проверками и что-то требуют, хотя сами ничего не знают.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.