В Южному придбають дизгенератори для безперебійного функціонування низки об’єктів громади

Городская хроника

У вівторок, 6 грудня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Южненської міськради. Члени виконкому затвердили низку рішень, які стосувалось придбання дизельних генераторів для навчальних закладів; ПРУ, які знаходяться в житлових будинках; «Пунктів незламності», а також додаткової одиниці резервного живлення для комунального підприємства «Южтеплокомуненерго». Як пояснив Yuzhny.info заступник міського голови-начальник управління ЖКГ Дмитро Любівий, генератори будуть різної потужності. Придбати їх планують в найкоротший термін.

«Планується закупити досить багато одиниць дизгенераторів. Раніше нам вже вдалося обладнати ними КП «Южводоканал», тому сьогодні в нас є можливість, коли немає світла, згідно з графіком подавати людям воду і відкачувати стоки. Зараз в нас є чотири «Пункти незламності», які мають повноцінно працювати і тому є необхідність обладнати їх джерелами живлення. Ми бачимо, яка складна ситуація зараз, РФ використовує усі свої можливості, аби максимально нашкодити мирному населенню, зруйнувати наші об’єкти критичної інфраструктури. Можете статись таке, що в нас декілька діб не буде електропостачання, але потрібно, щоб в цей період міська інфраструктура продовжувала функціонувати. На сьогодні це для нас задача номер один. Нам також треба, аби працювали електроплити в закладах освіти, тому туди також необхідні генератори. Крім того, ми придбаємо додатковий для міської котельні. Там збудована альтернативна свердловина, яка забезпечує резервне водопостачання для технічних цілей, аби котельня в разі надзвичайної ситуації, коли не буде з Одеси водопостачання (від «Інфоксводоканалу»), не споживала воду з резервних резервуарів КП «Южводоканал». Ці резервуари дають змогу подавати воду згідно з графіком протягом декількох діб для населення. Щоб не витрачати ці резерви ще й на котельню, потрібно забезпечити КП «ЮТКЕ» генератором саме для обслуговування цієї свердловини.

Також треба обладнати дизельними генераторами наші ПРУ в будинках міста. Коли там будуть перебувати люди і не буде світла – це буде дуже не зручно. Генератори будуть передані для суспільного використання під контролем керівників правлінь ОСББ. Ми надаємо генератори, а ОСББ забезпечують їх паливом. На жаль, в нас мало часу і є певний дефіцит в цьому обладнанні в Україні, але будемо намагатись все-таки встигнути якнайшвидше пройти необхідні процедури і закупити необхідну кількість одиниць резервного живлення», – повідомив Дмитро Любівий.

виконком южненської міської ради
виконком южненської міської ради

Щодо мобільного зв’язку, заступник міського голови розповів, що з представниками декількох компаній провели нараду на рівні Одеської обласної військової адміністрації.

«Начальник Одеської ОВА проводив нараду з компаніями lifeсell, Vodafone, Kyivstar. У нас були представники lifeсell і ми зараз розглядаємо питання, аби подавати з нашого генератора додаткове для них живлення на ту вишку, яка розташована в центрі міста по проспекту Миру, 13 (шістнадцятиповерхівка). І тоді це дозволить «покривати» 70 відсотків міста. Там потрібно буде встановити додаткових дві опори. Зараз займаємось цим питанням і шукаємо всі можливі варіанти. В нас також є одна вишка lifeсell на міській котельні, там є безперебійне живлення, в тому мікрорайоні трохи ситуація краще. Інші оператори зараз працюють над тим, як вирішити проблему. Справа в тому, що ми не можемо їх забезпечити генераторами, це приватні компанії і вони повинні придбати їх самостійно», – пояснив Дмитро Любівий.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “В Южному придбають дизгенератори для безперебійного функціонування низки об’єктів громади

  1. Может лучше снабдить котельную генератором и запасом топлива, на случай отключения електрики, чтобы тепло поступало в дома без перебоев, а не не пиариться с пунктами обогрева, которые работают по графику(!!!), а не круглосуточно. п.с. По сколько будут закупать генераторы, наверно по лимону каждый)))

    1. Чтобы котельная работала на весь город за счёт генератора, там надо огромный объем топлива.а генератор там есть. Уже говорили об этом.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.