В Южному продовжує діяти пункт видачі гарячих обідів

Городская хроника

В нашому місті продовжує функціонувати «Палатка Божої підтримки». Це проєкт церкви «Вефіль», який передбачає благодійні обіди та слово духовного втішення з Біблії. Пастор церкви Олег Гузик на своїй сторінці у Facebook нагадав, що всі нужденні жителі нашого міста в будні дні о 15:00 можуть приходити до намету, який розташований на території церкви по вулиці Будівельників, 23 (за міським ринком). Тут можна безкоштовно пообідати, впити гарячого чаю та провести час у спілкуванні. Нагадаємо, що проєкт запустили 2 березня цього року для підтримки людей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Фото: О.Гузик, В.Безродний.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному продовжує діяти пункт видачі гарячих обідів

  1. Нагодувать і обігріть людей -це по українськи Молодці хто це придумав УКРАЇНЦІ ми мирний народ А росіяни-вбивці всих народів світу

  2. росіяни – це російська мова в Україні.Пригріли ми гадину на грудях,а свою мову занедбали.Тепер навчимося шанувати своє чи будемо далі гнутись перед вбивцями?!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.