В Южному попрощалися з 49-річним військовослужбовцем Сергієм Карпуніним (фото)

Городская хроника

Южненська громада провела в останню путь вже 30-го військовослужбовця нашої ОТГ. 14 вересня в центрі міста відбулась церемонія прощання з Сергієм Валер’яновичем Карпуніним (1974 р.н.), водієм зенітного взводу 4 радіолокаційної роти в/ч А0416, солдатом ЗСУ. Нещодавно йому виповнилося 49 років. Його серце зупинилося 12 вересня 2023-го під час бойового чергування. Він був призваний на військову службу по мобілізації та пішов на захист Батьківщини 17 травня 2022 року. Попрощатися з Воїном сььгодні прийшли його сім’я, родичі, друзі, бойові товариші, представники міської влади та небайдужі жителі Южненської ОТГ.

Один з побратимів Сергія Карпуніна назвав його гідним прикладом того, яким має бути справжній Захисник України: «За короткий час проходження служби в нашій військовій частині солдат Сергій Карпунін показав якості сучасного Воїна своєї держави, який думав не про свої особисті інтереси, а дбав про свій колектив, бойових товаришів, виконував свій військовий обов’язок, розуміючи ситуацію, яка відбувається в державі і показуючи приклад своїм співслужбовцям…»

Олена Баранецька, заступниця міського голови-начальниця управління освіти: «В кожного з нас, я впевнена, є тверде переконання, що немає прощення ворогу, немає прощення «русскому миру» і в багатьох поколіннях має закарбуватись пам’ять про цю страшну війну. Війну, яка забирає в нас найдорожче… Слава Україні!»

Панахида відбулась біля пам’ятника Захисникам Вітчизни на площі Перемоги. Сьогодні 14 вересня в громаді оголошено Днем жалоби. В місті приспустили державні прапори на будинках і спорудах, будь-які розважальні заходи – під забороною.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “В Южному попрощалися з 49-річним військовослужбовцем Сергієм Карпуніним (фото)

    1. Сергею Корпунину – Царство небесное и вечная память. А таким, как Оля, земля – колом в ноги.

  1. А що ж наша влада? А деж регіоналка Світлана Дінул , яка кричала на сесії міськради , що всі вони патріоти? Чи може Макогоненко, чи видатна діячка сучасності Шегіда, без якої донедана не проходив жоден захід, дуже переймаються долею патріотів? Ганьба!

  2. Что называется, исполнили формальность. Это горе для близких и родных, которым низкий поклон за сына-патриота. Не смотря на день траура, меньше на улице материться не стали, особенно учащиеся и девочки- подростки. Это же модно, в тренде. И тем более не знают про подробности событий с стране, не учат историю Украины, не совершенствуют мову. Это Южный, товарищи, который с 2014 года вообще не задумывался о войне.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.