В Южному озвучили, скільки дітей народилося за перший місяць 2024 року

Городская хроника

Щомісяця міський голова Володимир Новацький у своєму відеозверненні озвучує статистику по народжуваності в Южному. В понеділок, 26 лютого, очільник громади повідомив, що в січні 2024 року в місті народилося 12 дітей: з них 8 хлопчиків та 4 дівчинки.

Нагадаємо, Южненський відділ ДРАЦС повідомив, якими іменами найчастіше називали новонароджених в нашому місті в 2023-му. Серед найпоширеніших чоловічих імен: Максим, Марк, Олександр. Серед жіночих: Марія, Єва, Емілія. Деякі южненці обирали в 2023 році для своїх малюків рідковживані імена: Бранімир, Олександр-Богдан, Даніель, Михаїл; Ассоль, Рєгіна, Соломія, Сабіна, Адель.

В Южненській громаді продовжує діяти міська Програма соцзахисту окремних категорій населення, яка зокрема передбачає фінансову підтримку новонароджених дітей. Сім’ям при народженні дитини, в тому числі на дитину, яка була усиновлена, на вирішення соціально-побутових потреб малюка з місцевого бюджету передбачена одноразова матеріальна допомога.

На першу дитину виплата складає 10 тисяч гривень, на другу – 15 тисяч гривень, на третю і наступну – 20 тисяч. В 2023 році з місцевого бюджету таку допомогу виплатили 71 сім’ї на загальну суму 1 млн гривень. Отримали за рік виплати на першу дитину – 29 сімей, на другу – 26, на третю – 14, на четверту – 1 родина, на шосту – 1. З них дівчат – 38, хлопчиків – 33.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.