В Южному окрема категорія осіб може подати заяву на соцдопомогу на базі санаторіїв у Миргороді та Трускавці

Городская хроника

Деяким категоріям осіб, які проживають на території Южненської громади та перебувають у складних життєвих обставинах, надається право на отримання соціальних послуг в санаторіях України. Як повідомила Yuzhny.info 15 вересня начальниця управління соцполітики Южненської міськради Наталя Монастирська, людям похилого віку та особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб на базі спеціалізованого Трускавецького санаторію «Батьківщина» та Миргородського санаторію «Слава» будуть безкоштовно надаватись соціальні послуги стаціонарного догляду, надання притулку, підтриманого проживання та соціальної адаптації.

Умовою надання таких послуг є наявність довідки про взяття на облік ВПО. Для отримання соціальних послуг особа, яка їх потребує, має подати заяву та відповідні документи до управління соцполітики Южненської міськради (вулиця Т.Г. Шевченка, 7/1). Дізнатися детальніше можна телефоном: (04842) 2-01-69.

Право на отримання таких соціальних послуг мають особи похилого віку, особи з інвалідністю з числа ВПО, які перемістилися з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, в тому числі під час обов’язкової евакуації; в яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження та інформація про яке підтверджується відомостями Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією РФ.

Зазначимо, що урядом 21 березня цього року було прийнято постанову Кабміну № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах».

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному окрема категорія осіб може подати заяву на соцдопомогу на базі санаторіїв у Миргороді та Трускавці

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.