В Южному нардеп зустрівся з ВПО з Миколаївщини та відкрив громадську приймальню

Городская хроника

В Южному у Палаці культури «Дружба» відбулась зустріч народного депутата України Ігора Копитіна з внутрішньо переміщеними особами, які приїхали в наше місто з Миколаївської області. Як повідомив нардеп на своїй сторінці у Facebook, в Южному тепер буде працювати громадська приймальня, куди люди можуть звертатись для вирішення проблемних питань.

«Южне — це не тільки місто-порт та місто-курорт. Южне — це місто-друг. Адже тільки вірний друг завжди прийде на допомогу та підставить плече. Саме так і сталося з нашими людьми, які через країну-терориста були змушені залишити свої домівки та виїхати з Миколаївщини у Южне. Декому, на жаль, повертатися вже нікуди. Але і це тимчасово. Зустрілися з миколаївцями у Палаці культури «Дружба» і говорили. Говорили про нагальне, говорили про те, як жити далі і що робити, щоб життя це було якісним. Планами ділитися не буду, краще потім прозвітую про справи. А ще, щоб прискорити взаємодію та швидше вирішувати важливі для людей питання — відкрили у Южному приймальню за адресою вул. Т. Г. Шевченка 18/4, офіс 16. Вдячний колегам-депутатам Тетяні Домбровський і Валентині Короленко, міському голові Южного Володимиру Миколайовичу Новацькому та його заступнику Леоніду Олександровичу Нейкову! Разом зможемо все!», – зазначив Ігор Копитін.

Нагадаємо, що нардеп в нашому місті вже не вперше. У рамках моніторингу та аналізу безпекової ситуації у південному регіоні в травні Южний відвідала делегація народних депутатів України від «Слуги народу», членів парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, а саме: Ігор Копитін, Федір Вениславський та Ігор Герасименко. Детальніше про це тут –https://www.yuzhny.info/yuzhniy-vestnik/chronika/nardepy-iz-komiteta-po-nacbezopasnosti-posetili-juzhnyj-s-rabochim-vizitom/

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.