южненська міська рада

В Южному на цьому тижні відбудеться засідання виконкому

Городская хроника

В четвер, 27 квітня, відбудеться засідання виконавчого комітету Южненської міської ради. На порядок денний винесено близько 40 питань. Левова частка з них стосується затвердження звітів за 2022 рік щодо фінансово-господарської діяльності таких комунальних підприємств: міська студія телебачення «МИГ», «Южтранс», «Южтеплокомуненерго», «Южводоканал», «Ритуальні послуги», «Южненське узбережжя», «Муніципальна варта», Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп», Центр первинної медико-санітарної допомоги, міська лікарня. Крім того, деяким підприємствам планується затвердити відкориговані фінансові плани на поточний рік.

Члени виконкому внесуть зміни до низки міських програм, а саме:

  • Програми реформування і розвитку ЖКГ;
  • Програми енергоефективності в ЖКГ та бюджетній сфері;
  • Програми розвитку інфраструктури (також буде заслуханий звіт про стан реалізації програми за 2022 рік);
  • Програми розвитку освіти;
  • Програми розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки;
  • Програми сприяння оборонній і мобілізаційній готовності;
  • Програми створення та розвитку містобудівного кадастру;
  • Екологічної програми заходів з охорони навколишнього природного середовища

Які саме зміни будуть вноситись в ці програми та як це вплине на життєдіяльність громади ми розкажемо детальніше в наших наступних матеріалах після 27 квітня.

На засіданні встановлять порядок затвердження штатних розписів комунальних підприємств, а також погодять розпорядок затвердження фінансових планів КП. З цих питань доповідатиме начальник управління економіки Наталя Гнєушева.

Члени виконкому розглянуть питання щодо надання дозволу на видалення зелених насаджень на території декількох шкіл, а також продовження терміну дії дозволу на розміщення рекламного засобу по вулиці Хіміків, 18. З цих питань доповідатиме начальник управління архітектури та містобудування Сергій Оришака.

Одне з питань порядку денного стосуватиметься затвердження нового Положення про організацію відвідування, пропускного режиму та охорони в адміністративній будівлі міськради. Також члени виконкому заслухають звіт про виконання бюджету Южненської громади за І квартал 2023 року.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.