В Южному на сесії зняли з розгляду питання щодо присвоєння лікарні імені Лиманського

Городская хроника

На засіданні сесії 26 жовтня планувалося, що депутати розглянуть Проект рішення щодо присвоєння імені Романа Лиманського Южненській міській лікарні. Він був її колишнім головним лікарем. Проте питання за ініціативи міського голови Володимира Новацького, враховуючи думки містян з цього приводу, які вони активно висловлювали в соцмережах, було зняте з порядку денного і депутати по ньому сьогодні не голосували. Тому назва медзакладу залишається незмінною. Нагадаємо, що в соцмережах южненці здебільшого виступили проти такої ініціативи.

В міськраді раніше повідомляли, що пропозицію назвати міську лікарню на честь Лиманського вніс трудовий колектив медзакладу. На зборах були присутні 175 працівників, з них 174 підтримали пропозицію (протокол загальних зборів трудового колективу № 6 від 12 червня цього року).  

Громадське обговорення з цього питання серед жителів нашого міста проводилось у формі електронної консультації з 10 липня до 11 вересня цього року за допомогою сервісу електронної демократії E-DEM. У звіті міськради зазначається, що в обговоренні взяли участь 184 южненця: 174 «за» та 10 «проти». Під цифрою 184 мається на увазі: 174 – це члени трудового колективу лікарні та 10 – ті южненці, які залишили свої коментарі на офіційній, запропонованій міськрадою, платформі.

Нагадаємо, Роман Васильович жив у Южному з 2006 року. Трудову діяльність продовжив з квітня 2006 року спочатку на посаді виконувача обов’язків головного лікаря міста Южного, а в подальшому, з липня 2006 року, за конкурсом був призначений на посаду головного лікаря міста. Він очолював міську лікарню по 19 жовтня 2022 року, в цей день його життя обірвалося після тривалої хвороби. Йому було 70 років.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному на сесії зняли з розгляду питання щодо присвоєння лікарні імені Лиманського

  1. Де взагалі звіт по сесії бо щось купа питань, і купа людей, результатів повній нуль.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.