В Южному доповіли про ситуацію з електро-, водо- та теплопостачанням

Городская хроника

За інформацією заступниці міського голови-начальниці фінансового управління Южненської міськради Людмили Паскаль, ситуація в Южненській громаді станом на 26 січня, після масованого ракетного удару по Україні, залишається контрольованою. Людмила Паскаль знаходиться в постійній комунікації з представниками Одеської обласної та районної військової адміністрації – повідомили Yuzhny.info в міськраді.

Зі слів заступника міського голови-начальника управління ЖКГ Дмитра Любівого, наразі (станом на 14:00) проблем з тепло-, водопостачанням в нашій громаді немає. На КП «Южводоканал» вода безперебійно надходить від одеського постачання «Інфоксводоканал». В разі виникнення проблем, в Южному підготовлені резервуари з водою, що дозволить подавати воду в домівки мешканців згідно з графіком, як це було раніше в нашому місті в разі надзвичайної ситуації. КП “Южтпелокомуенерго” також працює в штатному режимі. Стосовно електропостачання, Дмитро Любівий доповів, що наразі спеціалісти ДТЕК «Одеські електромережі» вивчають ситуацію та наслідки від ворожих ударів по об’єктам енергосистеми, орієнтовно після обіду сьогоднішнього дня буде відомо, згідно з яким графіком буде подаватись електроенергія в Южненській громаді.

Як повідомлялось раніше, остання атака РФ завдала шкоди роботі енергосистеми. Пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури в Одеській області. Це призвело до аварійних відключень електроенергії у мешканців Одещини, в тому числі южненців. Станом на 26 січня в Одеській області застосовуються екстрені відключення. Така ситуація може тривати найближчі дні, допоки не буде відновлено пошкоджені енергооб’єкти. Енергетики всієї країни вже працюють над відновленням постачання електроенергії та стабілізацією ситуації – зазначили в ДТЕК.

Нагадаємо, начальник Одеської ОВА Максим Марченко повідомив, що дав доручення очільникам районних військових адміністрацій підключити ВНС та КНС до генераторів (де є потреба в цьому), там де дозволяє їхня потужність, організувати підвоз води для мешканців та забезпечити роботу «Пунктів Незламності».

«Прошу поставитись з розумінням до ситуації. Влада та енергетики роблять усе можливе для ліквідації наслідків ворожого удару», – зазначив Марченко.

В свою чергу начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук повідомив, що наразі робиться все можливе для ліквідації наслідків ворожих ударів. Одеською РВА спільно з громадами Одеського району вживаються усі заходи для забезпечення резервним живленням об’єктів критичної інфраструктури.

“Наголошую, що усі “Пункти Незламності” відкриті та облаштовані відповідно до рекомендації: мають інтернет-доступ, генератори, джерела обігріву, місця для відпочинку, а також гарячі напої і воду”, – зазначив Юрія Крук, начальник Одеської РВА.

Фото: архів.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме: